Alfaparf

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. március 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Az öblítésmentes Alfaparf Milano Semi di Lino Moisture hajkondicionáló a haj regenerálásának sok más előnnyel is járó egyszerű és gyors módját jelenti.

• táplálást és regenerálódást biztosít
  • hidratálja a hajszálakat
  • a haj fényes és selymes tapintású

Fehereszti

2020. június 25.

Egyszerűen imádom ezt a hajvégápolót! Szuper mesterfodrászom dolgozik semi di linoval és nagyon sokat beszélgettünk a hajam állapotáról. Hosszú, vékony szálú szőkített hajam van, a célom minél kevesebbet vágatni, de nőjön viszonylag gyorsan ennek ellenére. Nekem a pakoláson és samponon kívül kell még valami amit nem kell kimosni, eddig olajokat használtam de lebeszélt róla a fodrász és azt mondta inkább krémeket vegyek. Úgy építettem be a rutinba, hogy hajmosás előtt egy éjszakára vastagon bekenem vele a hajvégeket és hagyom rajta. Gyönyörű a hajam tőle, imádom, tökéletes ez a cucc. Tutira újra fogom venni. Sok is van benne, az illata is szuper, igazi haj wellness. Sokkal szebb tőle a hajam vége, szóval egyértelműen 5*.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

LolitaLolly

2020. június 12.

Tényleg eléggé puhává és fényessé teszi a hajat, az illatát is nagyon szeretem, olyan különleges semmihez sem hasonlítható. Én eddig nem szárítottam meg a hajam, úgy hagytam rajta és a vége eléggé hullámos/hurkás lett tőle, kiváncsi vagyok hogy körkefével beszárítva milyen lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

szabiina

2019. november 13.

Már egy ideje használom a fodrászom javaslatára a samponjával együtt. Nem vártan túl sokat tőle, mert a pakolásokat valahogy jobban kedvelem. Csalódtam, pozitív értelemben. Van olyan, hogy nincs időm pakolást is használni, és igazából nem hiányolja a hajam. Bár én mindig kimosom, mert egyébként zsírosodna, de a vége pihe-puha. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.