Alfaparf

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: Plusskutya, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Az öblítésmentes Alfaparf Milano Semi di Lino Moisture hajkondicionáló a haj regenerálásának sok más előnnyel is járó egyszerű és gyors módját jelenti.

• táplálást és regenerálódást biztosít
  • hidratálja a hajszálakat
  • a haj fényes és selymes tapintású

Ár: 500ft , Eladó: mariann33
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó(630ft)

PaNel95

2021. július 5.

Nem zsírosít, nem nehezíti, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Törölköző száraz hajra teszek kb. diónyi mennyiséget. Utána szárítom, formázom.
Ezt sem szabad túlzásba venni, mert ragacsossá válhat a haj. Egyszer jártam így. Mióta mértékkel teszek a hajamra, azóta kihagyhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Stella8

2021. június 9.

itteni velemenyek alapjan vettem meg.. az illata szupii viszont a hatasa nekem semmi :(
levagattam a hajam, nem igazan akar noni, elhataroztam most extran figyelek az apolasara, gondolkoztam meg a sampon balzsam pakolas trion , egyenlore csak ezt vettem meg ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Toscana

2021. április 21.

Imádom!
A fodrászom ajánlotta; hosszú derékig erő, hullámos vastagszálú hajam van, nagyon sok. Állandó szárazsággal megspékelve.
Az illata mennyei, egy parfümre hasonlít, de nem bírok rájönni, hogy melyikre.
Lassan egy fél éve használom, de az eddigi legjobb ebben a kategóriában.
Az ára nem olcsó tény viszont tényleg megéri. Könnyen formázható, puha, fényes és selymes lesz a hajam. Kiváncsi vagyok majd nyáron, hogy fog viselkedni!?
Az illatát eddig mindenki dicsérte és elég hosszan eltart. Heti egy mosással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Imádom!
Az illata mennyei, egy parfümre hasonlít, de nem bírok rájönni, hogy melyikre.
Lassan egy fél éve használom, de az eddigi legjobb ebben a kategóriában.
Az illatát eddig mindenki dicsérte és elég hosszan eltart. Heti egy mosással.

Fehereszti

2020. június 25.

Egyszerűen imádom ezt a hajvégápolót! Szuper mesterfodrászom dolgozik semi di linoval és nagyon sokat beszélgettünk a hajam állapotáról. Hosszú, vékony szálú szőkített hajam van, a célom minél kevesebbet vágatni, de nőjön viszonylag gyorsan ennek ellenére. Nekem a pakoláson és samponon kívül kell még valami amit nem kell kimosni, eddig olajokat használtam de lebeszélt róla a fodrász és azt mondta inkább krémeket vegyek. Úgy építettem be a rutinba, hogy hajmosás előtt egy éjszakára vastagon bekenem vele a hajvégeket és hagyom rajta. Gyönyörű a hajam tőle, imádom, tökéletes ez a cucc. Tutira újra fogom venni. Sok is van benne, az illata is szuper, igazi haj wellness. Sokkal szebb tőle a hajam vége, szóval egyértelműen 5*.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

LolitaLolly

2020. június 12.

Tényleg eléggé puhává és fényessé teszi a hajat, az illatát is nagyon szeretem, olyan különleges semmihez sem hasonlítható. Én eddig nem szárítottam meg a hajam, úgy hagytam rajta és a vége eléggé hullámos/hurkás lett tőle, kiváncsi vagyok hogy körkefével beszárítva milyen lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

szabiina

2019. november 13.

Már egy ideje használom a fodrászom javaslatára a samponjával együtt. Nem vártan túl sokat tőle, mert a pakolásokat valahogy jobban kedvelem. Csalódtam, pozitív értelemben. Van olyan, hogy nincs időm pakolást is használni, és igazából nem hiányolja a hajam. Bár én mindig kimosom, mert egyébként zsírosodna, de a vége pihe-puha. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Antioxidánsok: Carnosine, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Glycerin, Alanine, Glutamic Acid

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.