Alfaparf

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Floraa, Módosítva: 2014. május 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lenmag kivonat és karitévaj tartalmának köszönhetően helyreállítja a hajszálroncsolt részét, hidratálja a rostokat és visszaadja a rugalmasságukat. Azonnal megszünteti a haj csomósodását, visszaállítja természetes lágyságát. Száraz, erőtlen hajítpusra.

Josie

2014. június 16.

Érdekes, de Floraahoz hasonlóan nekem sem volt nagy szám, pedig imádom a semi di lino termékeket. Egy tégellyel használtam el belőle pár éve, de semmit nem változtatott a hajam állapotán nekem sem. Ugyanettől a termékcsaládtól a sima balzsam változat viszont nagyon bevált, sokkal hatékonyabbnak éreztem mint ezt a pakolást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Floraa

2014. június 14.

Használtam majdnem fél évig, de semmi extrát nem vettem észre a hajamon, ugyanolyan száraz maradt tőle:( Azóta váltottam egy másik alfaparf hajpakolásra és azt imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.