Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Samponok

Sampon festett, színezett hajra bio acai bogyó és bio gránátalma kivonattal. Szilikonmentes.

balkanfan

2019. február 26.

Nem szeretek termékeket lehúzni, de ez a sampon nagyon megérdemli - természetesen ez is szubjektív.
Ha egy mód van rá, max. 2x samponozom be a hajam mosásnál, nem természetes termékeknél akár egyszer is elég. Nos, ennél a samponnál az első adag kb. semmit nem használ, mintha egy sapkát képezne a hajamon. A második samponozásnál már úgy tűnik, mintha működne, de csak azt érem el vele, h. jól összegubancolja a hajamat (mázli, h. rövid a hajam...). Tegnap egy harmadik adagot is rátettem, hátha ez lesz a tuti, de nem... A vége az lett, h. Alverde tusfürdővel (!) mostam még meg a hajam ("tusfürdő bio mangó és bio füge kivonattal"), h. végre történjen valami... Tudom, h. a tusfürdő nem sampon, de elérte a kívánt hatást. :) Hogy mi lesz a hajmosásra maximálisan alkalmatlan samponnal? Felmosáshoz tökéletes, úgyhogy végeredményben kárba nem vész. Évekig koffeines sampont használtam (Alverde, Terra Naturi, Alterra), bevált, most újítani akartam.
A sampon balzsam-párja is egy rémálom számomra, pedig illatra jónak tűnt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

A sampon balzsam-párja is egy rémálom számomra, pedig illatra jónak tűnt...

senskin

2019. február 7.

Nem festem a hajam, de ez sokkal jobb mint egy volumen sampon. Annyira dús és fényes lesz tőle a hajam és mennyei az illata is. Talán festett hajra ez kevés? Nem tudom, de nekem így tökéletesen megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Brazilparty

2019. január 31.

Azon túl hogy a fél flakont a hajamra kell önteni, annyira gubancolja és szárítja a hajat, hogy az valami hihetelen.. Nálam az összes sampon 3 csillag körüli skálán mozog, nem várok túl sokat tőlük, de ez nagyon alulteljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

draculina

2018. augusztus 3.

A flakon negyedét (nem vicc!!!) a hajamra öntöttem 3 részletben de még úgy sem tisztította meg rendesen a hajamat, zsíros maradt. Kb olyan volt mintha csak vízzel mostam volna meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

parisforever96

2018. március 11.

Ez volt az elso alverde samponom es nagyon jol bevalt! Az illata nagyon finom ezert is vasztottam bar egy kicsit nehez volt utana kifesulni a hajamat de a hozza tartozo balzsamjaval (ami fantasztikus volt) konnyen ment. Pluszban adott egy nagyon jo tartast is a hajamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

ClaraKatona

2017. december 20.

Sziasztok!

Szerettem volna szeretni de sajnos kiszárítja és össze gubancolja a hajam.
A második fő összetevője sajnos az alkohol :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

Sziasztok!

Szerettem volna szeretni de sajnos kiszárítja és össze gubancolja a hajam.
A második fő összetevője sajnos az alkohol :-(

Sunnyvagyok

2017. május 20.

Ki szeretnék próbálni többféle Alverde sampont, így most erre esett a választásom.
Az illata nem rossz, állagra tipikus Alverde: kicsit nyúlós, kicsit csúszós, zselészerű! Felkenve nem habzik, bár ez nem zavar.
Nyikorgósra tisztítja a hajam, balzsam kell hozzá, ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Bettina13

2017. február 19.

Anyukám vette meg, valamiért erre a márkára emlékezett, és arra, hogy színvédős kell... Festett vörös a hajam, szóval ha vörösít nem nagy baj. :) De két-három használat után semmilyen változást nem vettem észre a hajam színében. A samponnak brutálisan fura szaga van, illatnak nem mondanám, ahhoz eléggé kellemetlen, mintha valami elrohadt volna a flakonban. Felkenve sem javul az illata, itt már inkább ragasztóra emlékeztető szaga van. Eldolgozni nem olyan könnyű, nagyon nehezen habzik fel, de jól tisztít, bár a mosás utáni reggelen nem érzem annyira puhának, tisztának a hajam, mint más sampontól. Tetszenek az összetevői, a hatása sem rossz, de mivel volt már jobb samponom is, ezt az egy flakonnal elhasználom, újravenni viszont nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

Black Fairy

2017. február 17.

Wow...Kicsit megdöbbentettek ezek a vélemények, nagyon örülök, hogy Krémmánia nélkül voltam (nem volt adatforgalmam, az ingyenes DM wifivel meg nem volt kedvem bajlódni).

Rohadt gyümölcs szaga van, ami sajnos tartósan meg tud maradni a hajon, de ezenkívül csak jókat tudok mondani róla...
Habozni nem habzik, de remekül tisztít, imádnivaló a hajam állaga hajmosás után, könnyed, nem lapul le, nem száll, kezelhető...A hajmosást kitolta három napra (két naponta szoktam hajat mosni nagyon gyorsan zsírosodik), és mégse szárít...Csaknem teljesen fekete hajról világos gyöngyszőkére van szívva a hajam, három hetente festjük, szőkítő cuccot is használok rá, és ennek ellenére nem szárította ki a hajamat, pedig ha valami, akkor az igazán hajromboló, amit én művelek...
Hogy mennyire óvja a hajszínét azt sajnos nem tudom biztosan megmondani, ugyanis most épp hajfestést halogatok (egy hónapja voltam festve, ami nálam másfél centis lenövést, és besötétszőkült hajat jelent, a saját hajszínem mindig mindent megtesz, hogy ne legyen szép a festésem), viszont a hajvégeimen egyáltalán nem kopik a hajszínező (sajnos, tavaly nyáron volt színezve, azóta kétszer szőkítettünk, plusz három hetenként hajat festünk, és még így is türkiz), szóval feltételezem ebben is jó...

Ráadásul vegán és olcsó is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Ráadásul vegán és olcsó is...

Rommie77

2017. január 5.

Az összetevői nagyon tetszenek, de sajnos az állaga miatt nem jól kezelhető, hajon szinte képtelenség eloszlatni, úgyhogy vagy keverem egy másik samponnal, vagy tusfürdőként használom. Kidobni nem fogom, az biztos, viszont újravenni sem. A szaga borzalmas, de szerencsére nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium PCA