Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs, a Feuer Wasser Luft & Erde (Tűz, víz, levegő és föld) limitált kollekció része

Három színben kapható (a CI kezdetű összetevők színenként eltérő mennyiségben vannak jelen, a lista a 010-es árnyalatot tartalmazza). Nem vegán termék, certifikált natúrkozmetikum.

Tvylvis

2017. augusztus 27.

Már nem kapható limitált kiadásokhoz véleményt írni kissé butaság. Viszont az Alverde nagyon hasonló rúzsokat hoz ki mind az állandó, mind a limitált szortimentben. Szerintem abszolút nyerő ez a vaxos, ragadós állag, natúr rúzshoz képest kifejezetten tartós viselet. Mindemellett nem szárít. Ami még nagyon pozitív, hogy képesek igazán erősen pigmentált vörös rúzst is gyártani, ez sajnos elég sok natúr márkánál nem működik. Az értékelés tehát inkább általában az Alverde rúzsainak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

kissveraa

2016. október 1.

Én a 30 flammen-rot árnyalat boldog gazdája vagyok. Ahogy előttem már írták, remek az állaga nem cserepesedik tőle a száj. Szerintem különösen eltalálták a három árnyalatot, sokan fognak tudni találni a bőrtónusukhoz megfelelőt. Tartósságáról sajnos nem tudok nyilatkozni mert gyakrabban kenem újra a kelleténél a kellemes érzés miatt amit ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. szeptember 28.

Én is lávapirosat vettem. Ez egy világos tűzpiros, de nem nagyon vad, igazán szép, paradicsomos szín. Az állaga, és emiatt a színe szuper! Remekül odatapad a bőrre, nem folyós, nem vizes, hanem az a jó értelemben ragacsos állag, amit ha a kézfejen a próbánál megpróbálok elkenni, alig sikerül. Az ajkakon is érezni ezt a + értelmű ragadást/tapadást. Tehát a tapadása olyan, amilyennek én szeretem. Még az is tetszik benne, hogy tényleg nem 100%-ban fedő valahogy, hanem csak 95%-ban. Van egy hajszálnyi kis áttetsző jellege, jóllehet erősen színez. A hatása inkább matt, mint csillogó; se csillogás, se gyöngyház, hála a jó égnek. Megérte várakozni és "levadászni". (Teljesen véletlenül találtam ezt a Blahánál, holott több "nagyobbnak" vélt és mondott üzletben a másik mostani széria van csak, erről nem is hallottak.) Csak azért nem spájzolok be belőle, mert a színe miatt nem fogom minden nap használni mindenhova, bármelyik évszakban. Nekem mindig inkább a limitált szériás rúzsok jönnek be, ez is remek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Titanilla1

2016. szeptember 18.

10-es árnyalatú Lava Rot színben van meg, ez a leghalványabb a színek között. Elég bátortalan vagyok az élénkebb rúzsok terén, és nagyon zavar ha egy pirosabb-sötétebb-élénkebb szín penge-szájat csinál az én husikásabb számból. Nagyon szép , kicsit áttetsző piros színe van, nem vékonyít, tetszik! Tényleg szépen ápol, kellemes használni. A tartósságát nem tudom, nem hagyom lekopni, viszont a puha puszikat bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate