Alverde

Ár:   €3.95   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. május 18.

Ár:   €3.95
Kategória:   Szemkrémek

A antioxidánsokban, vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag goji-bogyót a természetes szépség forrásának tartják. Az ökológiai gazdálkodásból származó gojibogyó-kivonatot és E-vitamint tartalmazó receptúra támogatja a bőr természetes regenerációs funkcióját a külső környezeti hatásokkal szemben, mint a bőr korai öregedését okozó szabad gyökök. A bőrazonos Q10-koenzim antioxidáns és gyökfogó tulajdonságokkal rendelkezik. Növényi glicerint, hialuronsavat és betaint tartalmazó összetétele a bőrt hatákonyan és hosszan tartósan hidratálja. A bőrápoló hatású, ökológiai gazdálkodásból származó szezám- és sárgabarackmag-olaj, valamint az olíva fitokozmetikai összetevői táplálják és selymes tapintásúvá teszik a bőrt.

MariaKov

2020. január 10.

Nekem nagyon nem vált be, kipirosodik tőle a szemem környéke, de annyira, hogy emberek közé nem lehet menni, borzalmasan néz ki tőle a bőröm. Régebben is vettem ezt a krémet, de akkor nem volt ilyen gond. Biztos változtattak valamit az összetevőkön, ez nagy kár. Ezt abból is gondolom, hogy régebben olajosabb volt, akkor legalább volt olyan érzése az embernek, hogy használ a ráncok ellen. Többet nem veszek ilyet soha. Sajnos kidobott pénz volt.
Mindenkinek javaslom, hogy bonyolult összetevőjű szemránckrémek helyett finomítatlan shea vajat kenjen a szeme környékére. Nekem bevált!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Sosannim

2019. január 8.

40 fölött az ember már nem annyira naivan bízik a csodaszerekben, ám annál eltökéltebben keresi a minőséget, a jót. Elég sok szemránckrémet kipróbáltam már a hiper-szuper minden mentestől a botox hatást ígérőig. Egyik sem hozta a beharangozott eredményt.
A gojibogyós szemránckrémet itt a Krémmánián láttam egész jó véleményekkel. Egy próbát megér alapon vettem belőle. Már a legelső használat után elámultam. Egy ezer forintba se kerülő krémecske erre képes?! A szemem alatt nemcsak az apró ráncokon, de a mélyebb "vájatokon" is nagyon sokat simított. A reggeli ébredés utáni szokásos gyűrött arc és szemkörnyék helyett határozottan szebb kép fogadott a tükörben - már egy nap után! Tényleg rácsodálkoztam magamra! Az illata nagyon kellemes, könnyen, gyorsan beszívódik, még akkor is, ha kicsit többet sikerült felkenni. Megvettem hozzá a gojibogyós nappali és éjszakai társait is és kíváncsian várom a hatásukat. Mindent összegezve ez a termékcsalád nemhogy vetekszik a többszörösen drágább krémekkel, hanem eddigi tapasztalataim alapján messze maga mögött hagyta őket. Örülök, hogy rájuk találtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 8.

Eszterajoz

2019. január 4.

Megelőzés céljából vettem. Semmi extrát nem vélek felfedezni benne. Szerettem volna egy szemkörnyék ápolót és az összetevők alapján elnyerte a tetszésemet. Jó az állaga, könnyen eloszlatható, kis mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

cigarettamacska

2017. július 3.

Vizes állagú, nagyon finom illata van, engem valamiért a barackra emlékeztet. Szépen eltüntette a sötét karikákat a szemeim alól, és a puffadtságot is lehúzta. Amíg lehet kapni biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Sueann

2017. június 13.

Jó kis krém, de nem a korosztályomnak. Egyetértek azzal, hogy megelőzésre huszonéveseknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

googles

2017. május 20.

Ez a kremecske nalam a csodaszer kategoria. Konnyu allagu, erezhetoen koncentraltabb benne valami hatoanyag, mint a tesoiban (azokat is hasznalom). Az arcomra is kenem ezt es latvanyosan kisimitja a borom! Imadom, sokadikat hasznalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

Luna11

2017. május 20.

Akartam mindenképpen egy szemkörnyék ápolót venni, mert az utóbbi időben nagyon elmélyültek a ráncaim plusz újak is jöttek ki, és szerettem volna kezelni, de mindenképpen egy bio termékkel. Erre esett a választásom, és hát.. őszintén szólva megbántam.
Alapvetően egy vizes textúrájú krém, nagyon folyékony, és csak kicsi mennyiséget kell belőle használni, mert szépen el lehet oszlatni, viszont nagy meglepetésemre nem szívódik be teljesen. Ez alól 1 alkalom volt kivétel, amikor vörösre sírtam a szemem, na egyedül akkor szívódott be maradéktalanul. Másik zavaró tulajdonsága, hogy hiába vizes állagú, annyira ragacsos, még másnap reggel is érzem a bőrömön, sőt hiába mosom le reggel a szemem, így is furcsa tapintása marad a szemkörnyékemnek. Megpróbáltam sminkalapnak használni, de nagyon csúnya rajta az alapozó. Ránctalanítóként sem működik, nekem hidratálni sem igazán hidratál, csak ezt a zavaró ragacsos érzetet nyújtja. 2 csillagot csak azért kap, mert egyébként szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

natasa

2016. november 22.

Megvettem, pedig többször elhatároztam, hogy nem kísérletezek az Alverde arcápolással, mert mindig olyan "nesze semmi" érzésem van a használatuk során. Ez sem lett kivétel.
Könnyű krém, gyorsan beszívja a bőr, nem ragad, az illata visszafogott. Valamennyire hidratál is. A kiszerelés praktikus, jól adagolható.
De semmi különös hatást nem vettem észre, nem lett látványosan ápoltabb a bőröm. Inkább megelőzésnek tudom elképzelni, mondjuk 20 éveseknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Sorbitol h 1 1