Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Samponok

Fényessé varázsolja a szőke hajat. Komló kivonattal, mézzel, kamillával és citrom kivonattal.

EmokeAnita

2017. január 7.

Jó kis sampon volt, kellemes illattal, de Sodium Coco Sulfate miatt nem veszem újra - egyébként akármilyen hajtípusra lehetne, a szőke hajat nem ápolja különösebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

dorcsigo

2016. február 25.

Szerintem a szőke haj sokkal több gondoskodást igényel (akár szőkített, akár természetes), mint amit ez a sampon nyújt. A Baleának is van szőke hajra való samponja- szilikon nélkül (!) és sokkal jobb hatást eredményez. Ez szárította a hajam, hamar is zsírosodott tőle- nem vált be. Mondjuk nem vagyunk egyformák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

dvori

2016. január 13.

Szerintem van szőke hatása. Öblitéskor azt érzem mintha ragadna (balzsamot nem használok), aztán szárításkor nincs probléma, ragadás :) Nekem az illata is tetszik, semmi extra (gyerekkoromból erre a sampon illatra emlékszek).
Viszont hamarabb zsírosodik a hajam. Eddig azt hittem szörnyű száraz a hajam, most nincs hajmosás elhúzás... 3 naponta kell!!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Naturmeo

2015. november 6.

Szőkítő hatását nem tapasztaltam, de úgy igazán mást sem. Sampon. Becsülettel megtisztítja a hajat és kész. Többet nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

senskin

2015. október 30.

Szörnyű lapos, semmilyen, a hajam amióta ezt használom. Ki kell próbáljam az olíviás volument, ezzel annyira elektromos a hajam, száll, mint a nejlon. Nem ajánlom senkinek, hosszútávon tönkreteszi a hajat. Szóval, a balzsamját talán még kipróbálom, de őt most hanyagolni fogom.
Egyelőre Alverde samponnal nem próbálkozom, de a közeljövőben sem lesz a szívem csücske. Legrosszabb sampon amit használtam eddig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

0bikbik0

2015. július 4.

Családom szőkehajúinak nagy kedvence. Bár viszonylag hamar zsírosodik tőle a hosszú haj, összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

Akara

2015. február 22.

Egész jó, kár, hogy proteines, de a hajamnak kifejezetten jót tett, amúgy is kezdett már tönkremenni a festegetéstől, és ezzel sikerült megmenteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

sarkanyandi

2015. január 29.

Egy fél éve csak Alverde-s samponokat használok és nem is szándékszom átváltani másra. Ezt a sötét szőke hajamra vettem azzal a reménnyel, hogy fényesebb, szebb lesz. És tényleg! :) Nem mondom hogy ég és föld a változás, de valóban jobban kiemeli a szőkeséget, és samponnak sem rossz, természetesen valamilyen balzsammal együtt.
Amúgy meg...nem rég, a fél év Alverde használat után kipróbáltam egy híres Pantene-t, aminek eredménye összeragadt, zsíros haj lett. Nem tudom, hogy lehetséges ilyen. Mindenesetre ez csak még jobban meggyőzött, hogy maradok a természetes összetevőknél és Alverde samponoknál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

drica

2014. október 14.

Egyelőre csak kétszer használtam, a tapasztalataim jók, remélem így is marad. Természetes összetevői miatt vásároltam meg, nem azért, hogy "csodát tegyen" a hajammal. Az úgyis belülről jön... ;)
Az meg, hogy nem úgy habzik, mint agyonreklámozott társai, nem véletlen. Hiányzik belőle az a méreg, ami a habzást biztosítja. De hát ÉPP ezért vesz natúr terméket az ember, nem?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

Виктория

2014. szeptember 29.

Nagyon szerettem volna szeretni, de a hajam sikítva tiltakozik ellene. Csak kétszer használtam, de hullott tőle a hajam, már másnapra vállalhatatlanná vált, viszketett, korpásodott. Viszont tényleg látványosan szőkít és szép fényt ad. Igazán kár érte :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Honey

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.