Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiszerelés: 250 ml

melinda18

2013. március 7.

én nekem ez nem nagyon vált az illata az jo de nagyon nehezen szivodik be a bőrbe és nem tartos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

vira.15

2013. február 11.

Hidratálás szempontjából nulla, és leginkább ez lenne a lényege egy testápolónak, viszont jó illatú, nem tömény és rajtam elég tartós volt. A nem hidratálása miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

onecrimsonnight

2012. április 17.

Én csak kipróbáltam egy ismerősömét, mert én ennyi pénzért nem venném meg. Hidratáló szempontból átlagos, az illata viszont jó, mert nem olyan nagyon tömény mint a parfüm. Viszont egy rövid idő után biztos megunnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

nemesanita

2012. április 4.

Na pont ma használtam el,végre elfogyott.Igaz hogy csak itthon használtam,alig vártam hogy elfogyjon.Egy kérdés:akinek van ilyen,megtartja ezt a szép dobozát (ha igen,mit fog beletenni az elkövetkezendőkben?:) ),vagy kidobja a fenébe?:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

wishes

2011. november 10.

Én még egy termékben sem láttam ennyi káros cuccot... Az illata viszont jó, néha elmegy. Hidratálni viszont nem hidratál olyan jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Phospholipids

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Ceteth-24, Choleth-24
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Xanthan Gum, PEG-100 Stearate, Steareth-2, Ceteth-24, Choleth-24
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Choleth-24 ti I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.