aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Samponok

Normáltól egészen a zsíros haj ápolására. Egyedülálló ultrakönnyű formula ausztrál kenguruvirág kivonattal, a haj mindennapos tisztitására. Megtisztítja a hajat a szennyeződésektől és a hajformázók maradványaitól.

Pressia

2018. február 3.

Este megmostam vele a hajam, másnap reggel olyan volt mintha zsírosbödönbe mártogattam volna a hajam. Fésülhetetlen, zsíros lelapult haj...ajj nagyon gáz. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Agi789

2017. március 16.

Semmire nem jó, lapos, élettelen, kifésülhetetlen lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

Semmire nem jó, lapos, élettelen, kifésülhetetlen lett tőle a hajam.

PSophiee

2017. március 16.

Szép fényes utána a hajam, a zsírosodás ellen semmit nem csinált, de végül is nem is arra való. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

viktoriav

2016. október 9.

A sok jó aussie vélemények alapján választottam végül is ezt, és mellé a repair miracle balzsamot.
Nekem szörnyen száraz lett tőle a hajam viszont a fejbőröm ugyan olyan gyorsan zsírosodott. Újra nem fogom venni az biztos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

ftmea13

2016. augusztus 16.

Szomorúan fedeztem fel, hogy egyedül én csak a Müller polcain találtam meg:( Szemezgettem egy ideje vele, és végre az enyém lett. Alapjában nagy elvárásaim voltak vele, de azt hiszem csalódtam, mégjobban, de pozitívan. Annyira picike elég és rettentően habzik, pedig én általában 2x mosok hajat egymás után, és először mindig több kell, de ebből a samponból nem! Nagyon jól tisztít, és én magam sem hiszem el, de 5 napot is kibírt az egyébként nagyon-nagyon könnyen zsírosodó hajam. Az illata kicsit rágós, amit alapjában nem szeretek, de valahogy itt mégis nagyon lekenyerezett:) Hajam puha lesz, még pakolás nélkül is. Imádom, remélem végre megtaláltam a tökéletes sampont:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology