Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Testápolók

Australian Gold Going Gaga szoláriumozás előtti krém, húszszoros bronzosítóval

• Dekadens sötét bronzosító, a sötét és tartós színért
  • Azonnali hatású bronzosítók, amelyek hatása 1-2 napig tart
  • A Melanin aktiváló anyagok forradalmi keveréke, a Tan Activating™ bronzosítók előhozzák az egyénenként lehetséges legbarnább természetes szín
  • Cell-renewal™ sejtmegújítóformula, plusz antioxidánsok
  • Tanfresh™ keverék a friss illatért szoláriumozás után is
  • Ezüst és pink csillám kombináció, a fénylő csillogásért
  • Paparazzi Pink illat, hogy olyan jó illatod legyen, mint ahogy kinézel

Kiszerelés: 250 ml

kekszexpressz

2016. március 10.

szuper az illata, a csillámok benne és a doboza is nagyon tetszik :) mindig ettöl barnultam a legjobban be és elfedi a szoliszagot is. látom sokan írják hogy 1-2 nap alatt lekopik a színük utána, én ilyet sose tapasztaltam de tény hogy nem kezdő szolizóként használtam hanem már megszerzett barna színre, kezdőknek ez lehet hogy túl sok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

TunderCica

2015. március 24.

Az árát leszámítva én nagyon szerettem. Nekem teljesen elnyomta a szoliszagot így bátran mehettem utána bárhova. A csillogása is gyönyörű, a világos ruhát viszont picit megfogja! Kb 2 napig tartja az intenzív bronzos ( nem sárga ) színt aztán kopik. Nekem nem volt ragacsos érzés sem, nagyon jól beszívta a bőröm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

black_cico

2013. október 24.

ajándékba adták a szolibérlethez, egyenlőre egyszer használtam, később visszatérek még a hosszútávú hatásairól mesélni :) az eddigi benyomásom pozitív, Isteni finom illata van!! mondjuk a szoliszagot nem tünteti el, de ez a legkevésbé lényeges.. jól hidratál, szoli után jócskán barna lettem és nagyon selymes lett a bőröm. felkenés után egyből beszívódott (egyébként világos barna színű, közepesen folyós az állaga), ja és a lényeg amit én nagyon kedvelek, h csillámos!! nem brutálisan, csak éppen ízlésesen :) ezüst-pink csillámok vannak benne.. szal eddig naon rendbe van, arra leszek kiváncsi, h meddig tart a barnaság és valóban mélyíti e a színt, tartósabbá teszi?!

update: egy nagy nulla, lassan egy éve porosodik a polcon, mert nem érzek ingert a használatára.. hatása kb annyi, h természetellenes önbarnítós sárgarépás bronz színt felnyom, amelyet 1-2 nap után le lehet mosni a zuhany alatt és mintha fogná a ruhát is.. szerintem konkrétan ha ezt felkened meg se fog a szoli rendesen, nem értem mi kerül ezen majdnem 7 ezerbe.. azok a csillámok meg nagyon gyengék és nem is mutatnak..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, PPG-20 Methyl Glucose Ether Distearate, Hydrogenated Polydecene, Panthenol, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sorbitan Laurate, Xanthan Gum, Trideceth-6
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Trideceth-6
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Citral
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, Titanium Dioxide / CI 77891, FD&C Red 40, Green 5 / CI 61570
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Nem esszenciális aminósav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Színező anyag. (Zöld)