Avon

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagy_agi, az összetevőket feltöltötte: Rosalie1991, Módosítva: 2019. május 31.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szinte súlytalan formulája körülvesz minden egyes szempillát és lágyan dúsítja őket. A szempillák természetesebbnek és akár órákon át íveltebbnek tűnnek.

gre05

2017. október 18.

Szörnyű, alig lehet használni. Nagyon sok festéket visz fel, az spirál része semmit nem ér, pereg, ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Jennie94

2017. február 2.

Az egyik legrosszabb szempillaspirál amivel valaha dolgom volt. A kefe annyi festéket felvett minden alkalommal hogy szerintem nem maradt több a dobozba. Egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Tanja88

2016. december 14.

Nekem bevált.
Szép természetes hatású pillákat csinál. 2 db is van nálam az egyiket a barátnőm kapja majd ajándékba és teljesen nyugodt lelkiismerettel adom át neki, hiszen tudom, hogy ő ezt a hatást szereti.
Nem pereg, de egy kicsit valóban össze tapasztja a pillákat, de ez egy kis ügyeskedéssel megoldható. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Nekem bevált.

Linuxo

2016. március 31.

A Mega Effects szempillaspiráljuk után ez a legrosszabb Avon szempillaspirál szerintem. A csomagolásán most látom, hogy felbontás után csak 3 hónapig lehet használni. Kapaszkodjon meg mindenki, még 3 hónapig sem tart ki napi használat mellett. Igazi légies szempillákat varázsol. Én személy szerint nem kedvelem ezt finisht hétköznapokon sem, szeretem a hangsúlyosabb pillákat. Aki kedveli a natúr pillákat tehet vele egy próbát, de nem tudom van-e értelme, olyan semmit mondó a végeredmény. Annyi előnye volt, hogy nem nehezítette el a pillákat, de semmi több.
Nem venném újra. A 2000 forintos vétel ár 3 hónapra lebontva, egy hétköznapi szempillaspirálért számomra nem kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

nicsilicsi

2016. február 19.

A legrosszabb szempillaspirál, amit valaha használtam, pedig nem a high-end termékekhez vagyok szokva. Amióta sminkelem magam, szinte csak avonos spirálokat használtam, de ez egy katasztrófa. Az állaga borzasztó, csomós, rengeteg festéket vesz fel a kefe és nagy pacákban ragad bele. Ez az első szempillaspirál életemben, amit képtelen voltam elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

szabovivi

2016. február 3.

Ha nem függőlegesen van (és általában nincs így), akkor a kefével kijön az összes festék.
Néha csomósodik és egybe állnak tőle a szempilláim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Néha csomósodik és egybe állnak tőle a szempilláim.

esztfod

2016. január 27.

Nem gondoltam, hogy dicsérni fogom az Avont, de ez az egy termék tényleg tökéletes. Kevés terméket vesz fel, egy spirálozasra tökéletesen szép pillákat eredményez. Hétköznapra mennyei.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

spavanilly

2015. november 12.

Nagy csalódás! Mintha semmit se kentem volna a pilláimra! Több rétegben kicsit sötétít, de ennyi. A sminktáskában általában vízszintesen van, többször előfordult, hogy a kihúzáskor csurom egy adta festék volt a spirál. Ekkor felállítottam, de ez elég macerás. Így lehetett valamennyire használni, de a körülményesség miatt soha többet nem vennék, és nem is ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

SimonEdina

2015. szeptember 30.

Annyi a hátránya nálam, hogy az én hosszú pilláimhoz kevés az a festék, amit egy kenéssel fel tudok kenni, de a 2. réteg felviteléig szárad annyit, hogy csomós lesz, de még pont nem zavaróan. Úgyhogy úgy döntöttem nem ajándékozom el! A csomagolása határozottan tetszik! Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Etta22

2015. szeptember 3.

Sikerült beszereznem 2-t is mikor akciós volt. Anyukám nem egy finnyás fajta, de még ő sem használja mert keménnyé teszi a pilláit. Én ezt nem érzékeltem, ellenben semmit nem csinál, beszínezi a pilláimat és ennyi, tartóssága közepes. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.