Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít kiegyenlíteni az egyenetlen bőrtónust, elfedni a kisebb bőrhibákat és láthatóan csökkenti a bőr pirosságát.

sheisanonymus

2013. június 17.

nekem semmit nem használt, sőt... több pattanásom lett tőle. 2es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

nekem semmit nem használt, sőt... több pattanásom lett tőle. 2es.

fiorentina914

2013. március 12.

Nekem bevált! Amióta használom, az arclemosóval kombinálva, elmúltak a pattanásaim, vagy ha nagyon ritkán meg is jelenik egy-kettő, akkor szépen elfedi, alig lehet látni. Csak nagyon kevésre van szükség, ezért elég sokáig kitart, az ára is jó. Könnyű felvinni, nem ragad, hamar beszívódik. Igaz, hogy egy kicsit fura az illata, de egy idő után megszokja az ember :) Tőlem kap egy ötöst! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

andi91

2013. január 26.

Egy időben sokat használtam, de mindig amikor használtam valahogy "belemászott" a szemembe és rettentően csípte, gondolom a szalicil sav miatt. De azt figyeltem meg, hogy kevesebb a pattanásom miatta, bár a bőrömet meg zsírosította (?), kicsit ellentmondásos ez nekem :D De összességében szerintem nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Lillith

2012. június 18.

Sima arckrémként használom, annak is csak ritkán, mert kidobni nem akarom, de a célra abszolút nem felel meg. Arckrémnek se valami jó. Rémesen fénylik tőle az arcom, és semmit se egyenlít ki a bőrtónusomon. Nagy csalódás ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Haborgotejberizs

2012. június 18.

Nekem nagyon bevált, hidratál, minimálisan színez és egész egyenletes lett tőle a bőröm. Nagyon kevés is elég belőle, így sokáig elég. Nyáron alapozó és minden helyett is szuper, nem izzadom le és nem kenődik el. Szép egészséges fényt ad a bőrnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

csokilany

2012. június 14.

Nem igazán tudom mire vélni ezt a krémet. Nekem egyik funkcióját sem töltötte be a fent leírtak közül. Ha zsíros a bőröm, tovább zsírosítja, amikor épp száraz (ritkán, télen), tovább szárítja. Nem jó sem krémnek, sem alapozónak, sem bőrtónusjavítónak. Az egyetlen pozitívuma a fényvédelem, de attól még nem kenem magamra. Úgy tudom, talán már nem is lehet kapni, de nem tudom biztosan...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

stenonis

2012. április 20.

Már a sokadik tubussal használom, nagyon szeretem. Nagyon világos bőröm van, de alkalmazkodik hozzá, még építhetem is, amennyit akarom. Jól kiegyenlíti az arcbőrömet, nem fed túlzottan, és nem mattít, de úgyis használok korrektort és púdert. Valahogy egészségesebb, szebb a bőröm, és jót is tesz neki, sokkal gyorsabban gyógyulnak a pattanásaim, és még fényvédős is. Az összetevői miatt keresem az utódját, de amúgy nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

RedDemon

2012. február 7.

Nekem nagyon sötét az arcbőrömhöz, sehogy sem alkalmazkodik hozzá, a bőrtónus kiegyenlítés még oké, meg a pirosság eltüntetése, de a bőrhibákkal már egyáltalán nem boldogul. Púderezve is zsíros hatást hagy a bőrömön, be sem szívódik szinte... Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

angimangi

2011. augusztus 30.

Nekem abszolút nem vált be.Sárgás lett tőle a bőröm, zsírossá vált és semmi hasznát nem veszem. Többet biztos nem használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

xybaBence

2011. augusztus 13.

Én mikor megrendeltem egy krémre számítottam, vagy egy gélre, nem baj, majd hasznátveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Paraffin, Isohexadecane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Choleth-24, Ceteth-24, Polysorbate-60, Lecithin, Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Choleth-24, Ceteth-24, Polysorbate-60
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.