Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirrus, Módosítva: 2012. szeptember 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Olajmentes.

Wish

2013. április 10.

Az én bőrömmel tini koromban semmit sem tett.... Be sem szívódott rendesen, olajos (?) nyomot hagyott maga után és még a szaga is borzalmas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

szabbka

2013. március 3.

én is gimiben használtam, arra emlékszem, hogy szárította a bőröm és hogy picit csípett is. akkor még a kombinált bőrömre vettem. kis nosztalgia :), de egyébként 2 csillagot érdemel tőlem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

szabiina

2013. február 1.

Nagyon pattanásos bőrre használtam, éjszakára. A pattanásokon nem sokat javított, viszont az illatát kedveltem, és puhább volt a bőröm tőle. Még egyszer nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Lanie

2012. november 8.

Átlagos kis krém, esténként felviszem és kevésbé zsíros a bőröm, viszont sajnos ezen felül semmi pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

boghyca

2012. szeptember 14.

Hát én ennek a trutyinak "köszönhettem" a még problémásabb bőrömet. Szörnyű volt, nagyon csípett, és hámlott a bőröm tőle. Soha nem találkoztam még a mai napig ilyen rossz termékkel....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

CocoSunrise

2012. szeptember 9.

Használtam ilyet pár éve! Hát emlékszem, hogy csípett és semmit sem segített a pattanásaim állapotán. Jól kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

bandita

2012. szeptember 9.

Én éjszakai krémként használtam, erősen hámlasztott, ezért rövid időn belül javított a pattanásos, mitesszeres bőröm állapotán, azzal együtt, hogy gyakran csípett és időnként irritált. Kisebb-nagyobb szünetekkel mégis újra vásároltam, amíg ki nem vonták. Az összetevőket nézegetve ma már én sem venném meg, de sok évvel ezelőtt ez egy teljesen korszerű, hatékony arckrém volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

vador

2012. szeptember 7.

Jé, ezt én is használtam gimisként, két flakon is elfogyott. Szerettem mert könnyű, nem zsíros állagú volt, és addig használt kencéimmel ellentétben kifejezetten kellemes illata volt. De a hatása már igencsak megkérdőjelezhető, nem sokat javult a bőröm tőle.
Mai fejjel nem venném meg, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Mai fejjel nem venném meg, az biztos.

cirrus

2012. szeptember 6.

Jó pár éve kb fél flakonnal elhasználtam belőle, pakolászás közben akadtam rá. Ahogy elnézem vannak benne jó összetevők is, ami dicséretes, de annyira nem vált be. Rosszat nem tett, de nem javított a bőröm akkori állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Atelocollagen
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Alcohol Denat.
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cyclohexasiloxane, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Ceteareth-20, Steareth-21, Polysorbate-60, Steareth-20, Phosphatidylcholine, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Steareth-21, Polysorbate-60, PEG-150 Stearate, Steareth-20, Sodium C8-16 Isoalkylsuccinyl Lactoglobulin Sulfonate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.