Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus1105, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. november 25.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Mark Big and False Lash dúsító szempillaspirál minden egyes tubusában dúsító mikroszálak ezrei várnak a felvitelre, hogy műszempillahatást kölcsönözzenek a pilláidnak.

• szalonminőségű műszempillahatás
  • dúsító mikroszálak ezrei várnak a felvitelre minden egyes tubusban

Ár: 1200 , Eladó: mmartina97
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
NovErke

2019. szeptember 8.

Régebben volt már ilyen szempilla spirálom, azóta próbáltam másokat is de csak ez hiányzott. Most újra rendeltem, tegnap kaptam kézhez. Nagyon remélem hogy nem fogják megszűntetni ezt a típust, mert mostmár csak ez kell. Hatalmas, szépen ívelt fekete szempillákat varázsol. Még egy másik spiráltól sem lettek ilyen szép szemeim, tényleg feltűnő a hatás, szinte mint a műszempilla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Mokani

2019. augusztus 11.

Az elején imádtam (pár hétig) aztán kevésbé...
Nem használom minden nap, kb hetente 3 alkalommal. Viszont 1 hónap után lekezdett összeállni/száradni -> szinte lehetetlen használni, ahhoz pedig drága.
Felkenve egész jó, nem folyik a szemembe mint más avonos például, de a felkenésnél figyelni kell hogy ne csomósodjon össze, mert nem lehet lerobbantani xD
Nem veszem újra, keresek tovább -kár, mert ha nem menne tönkre ennyire, akkor szeretném is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Az elején imádtam (pár hétig) aztán kevésbé...

Petra0408

2019. június 9.

Szeretem, mert szép pillákat csinál és tartós.
Viszont lemosni elég nehéz, nagyon ragaszkodó szellemű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

Szeretem, mert szép pillákat csinál és tartós.
Viszont lemosni elég nehéz, nagyon ragaszkodó szellemű.

lilike222

2018. december 19.

Szép pillákat lehet vele elérni, de van ennél sokkal jobb spirál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Szép pillákat lehet vele elérni, de van ennél sokkal jobb spirál is.

lohnerniki15

2018. november 16.

Nekem nem jött be. Nem mondom, hogy használhatatlan, de csomósodik, nem tudom szépen felvinni, anélkül, hogy ne ragadnának össze a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

EviKicsi

2018. augusztus 30.

Hmmm
Először nagyon tetszett, mert tényleg szuper pillákat csinál
A lemosásnál kezdődtek a gondok. Szinte lehetetlen eltávolítani , annyira ragaszkodik. Tényleg lattam a ragacsos Mikroszálakat , és rendszeresen bent maradt az alsó szemhejam alatt
Többszöri használat utan jöttek a további gondok, h rapid sebességgel kellett vele dolgozni, különben rovarláb pillakat csinált , annyira osszetapadt
Nekem túl sok macera volt vele ahhoz, h szervesen be tudjon épülni a mindennapjaimba
Sajna két gyerkőc mellett , minden pillanatom ki van számolva
Maybelline Lash Sensation az új barátom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Hmmm
Először nagyon tetszett, mert tényleg szuper pillákat csinál
Sajna két gyerkőc mellett , minden pillanatom ki van számolva
Maybelline Lash Sensation az új barátom :)

ancsagirl95

2018. május 22.

Tényleg szép nagy pillákat csinál, de idő nként csomósodik és nehezen jön le. Nem rossz, de ha lehet, inkább mást használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

viragnyelven

2018. május 19.

Aktuális spirálom. Nagy pillákat csinál, de csomósít is. Túl sok a termék a kefén, le szoktam vakargatni rola (de meg így is csomosit kicsit). Viszont tartós, és a kedvencem, hogy nagyon szépen, kvázi egyben lehet lemosni vízzel, nem fekete folyás tőle az egész szemem és arcom. Elmegy, elhasználom, de a kövi valószínűleg nem ő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

csemezb

2018. február 18.

Én annyira bíztam ebben a szempillaspirálban, és akkorát csalódtam. Alapvetően nagyon szeretem az Avon spiráljait, sosem használtam mást, csak ha nem volt lehetőségem rendelni.
Összeállt a pilláimon, csomókba kellett levakarni, sok pillám ki is jött emiatt, tartósnak tartós volt, de nagyon megutáltam. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

wicky90

2018. február 16.

Sajnos nekem ez nagyon nem jött be, pedig szeretem az Avon spiráljait. Összeálltak tőle a szempilláim, és töredeztek is. Az első Avon spirálom,amit nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.