Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lylah, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"A nyár legforróbb smink trendje! Legyen a Te tekinteted is igéző új, dúsító szempillaspirálunkkal!"

• különleges csillámló formula
  • pazar színek

5 árnyalatban kapható

szabina971

2019. november 6.

Én is az Oasis Teal színt vettem meg.
Szépen szét szedi a pilláimat és hosszabbítja is őket.
Tartós és szép intenzív színe van.
Szép a pillákon és sokan dicsérték már a szememen.
Többször fogom venni a terméket ,mert nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Én is az Oasis Teal színt vettem meg.
Szépen szét szedi a pilláimat és hosszabbítja is őket.
Tartós és szép intenzív színe van.
Szép a pillákon és sokan dicsérték már a szememen.
Többször fogom venni a terméket ,mert nagyon bevált.

lylah

2019. augusztus 7.

A kolléganőm szempilláin gyönyörűen nézett ki az electric blue árnyalat. Egyből rendeltem én is de nálam az enchanted violet szín volt a nyerő. Sajnos nem vált be. Szép lila, de nagyon csomósodik, a szempilláim össze ragadnak tőle. Kicsit csalódás ért. A színe miatt kap csillagot, de az állaga és a kefe...

Update(2019.08.07.): Vettem alá fehér primer-t s egy fokkal jobbnak mondható. Többször használtam, de a kefe még mindig sok festéket vesz fel, és elég sötét a színe, nem mindig lehet azt mondani, hogy igen lila szempillaspirált használok. De az tuti, hogy a zöldet és a kéket kifogom próbálni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

boglarka88849

2019. augusztus 4.

Oasis teal van meg, tartós, nem kenődik, és nagyon szép, látható türkizes-zöld szín. Másoknak is feltűnt, milyen jó színe van, tehát abszolút látható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.