Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lylah, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"A nyár legforróbb smink trendje! Legyen a Te tekinteted is igéző új, dúsító szempillaspirálunkkal!"

• különleges csillámló formula
  • pazar színek

5 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

MissQuen

2021. május 20.

Megrendeltem mert elfogyott a kék szempilla spirálom. A doboza nagyon dizájnos, de amikor kibontottam, már sejtettem.
Ez a szempillaspirált Electric Blue árnyalatban vásároltam meg.A szempillaspirál külseje pink.10 ml-es kiszerelésü, szilikonos a keféje, türkizkék színű. Kipróbáltam. Első két réteget felkenve halványan látszik valami, de nagyon gyér minőségű. Gondoltam, jó még akkor feldobok rá plusz két réteget, látszódjon már rendesen, hogy van a szempilláimon valami. Mondanom sem kell, összecsomósodott a felvitt termék a pilláimon.4 réteg után tudtam azt a hatást elérni, amivel meg lennék elégedve, még tesztelgetem, de ez is kuka lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

CandyShimmer

2021. május 18.

Feketét rendeltem, legalábbis a katalógusban fekete volt, élőben sötét szürke, kis apró kék csillámokkal. A festék nem szárad meg teljesen a pillákon, hanem ragacsos marad, és tapad. A kefe viszont tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

szabina971

2019. november 6.

Én is az Oasis Teal színt vettem meg.
Szépen szét szedi a pilláimat és hosszabbítja is őket.
Tartós és szép intenzív színe van.
Szép a pillákon és sokan dicsérték már a szememen.
Többször fogom venni a terméket ,mert nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Én is az Oasis Teal színt vettem meg.
Szépen szét szedi a pilláimat és hosszabbítja is őket.
Tartós és szép intenzív színe van.
Szép a pillákon és sokan dicsérték már a szememen.
Többször fogom venni a terméket ,mert nagyon bevált.

lylah

2019. augusztus 7.

A kolléganőm szempilláin gyönyörűen nézett ki az electric blue árnyalat. Egyből rendeltem én is de nálam az enchanted violet szín volt a nyerő. Sajnos nem vált be. Szép lila, de nagyon csomósodik, a szempilláim össze ragadnak tőle. Kicsit csalódás ért. A színe miatt kap csillagot, de az állaga és a kefe...

Update(2019.08.07.): Vettem alá fehér primer-t s egy fokkal jobbnak mondható. Többször használtam, de a kefe még mindig sok festéket vesz fel, és elég sötét a színe, nem mindig lehet azt mondani, hogy igen lila szempillaspirált használok. De az tuti, hogy a zöldet és a kéket kifogom próbálni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

boglarka88849

2019. augusztus 4.

Oasis teal van meg, tartós, nem kenődik, és nagyon szép, látható türkizes-zöld szín. Másoknak is feltűnt, milyen jó színe van, tehát abszolút látható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Methylparaben i I ta I par 0 0