Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

• simítja, kondicionálja és hidratálja a hajszálakat a tövektől a végekig.
  • könnyen kifésülhetővé teszi a frizurát
  • puha és fényes kinézetet nyújt a hajnak

Blackxentric

2020. február 29.

Tipikusan az a termék amire azt tudom mondani, hogy semmilyen. Kárt nem okozott, de jót sem tett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Renus

2019. január 12.

Nagyon nem jött be.
Mintha semmit sem tettem volna a hajamra.
1 csillag jóindulattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Nagyon nem jött be.
Mintha semmit sem tettem volna a hajamra.
1 csillag jóindulattal.

Bella9947

2018. május 28.

Az illatával és az állagával teljesen meg voltam elégedve, de sajnos nem hidratált annyira amennyit vártam volna tőle, emiatt én balzsam helyett használtam annak meg bevált, bár a kis kiszerelése miatt hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

LiliMinda

2017. június 17.

Nekem nagyon bevalt, puha lett a hajam tole, bar a kallos pakolasait hasznalok,neha ehhez is visszaterek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Vika

2016. november 16.

Nevetséges 1 Euróért sikerült hozzájutnom, de azt kell mondjam hogy bizony csak ennyit is ér. Nulla hidratálást nyújt a hajnak. Az állaga sem tetszik, túl folyós, inkább kondicionálóra hajaz, mintsem hajpakolásra. 2 csillag az illatáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

eperturmix

2016. október 16.

Semmire se jó szegény :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Semmire se jó szegény :(

Pepe

2016. április 24.

Nekem annyira nem vállt be :/ az illata annyira nem tetszik,alig van neki,a hajam talán egy grammnyit engedelmesebb tőle,de vannak ennél jobb hajpakolások az avontól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Ancsibaba1993

2015. október 30.

Ez most komoly???!!!?? A hajpakolás kicsit erős megfogalmazás erre a termékre... Nem mondom hogy semmit sem ér, de szerintem a szintén avonos hajbalzsamom többet ér,mint ez.. Az illata nagyon nagyon mű... Az állaga rendben van. A mennyiség csalóka,mert kevésnek tűnik,de nagyon kevés is elég belőle. Olcsó nagyon,akciósan főleg. Elhasználgatom mint balzsamot,de nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

agiv

2014. november 17.

Nem rossz,viszont nem ez a legjobb pakolása az avonnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

Nem rossz,viszont nem ez a legjobb pakolása az avonnak.

Timea1207

2014. október 31.

Nekem nagyon bevált. Tényleg simítja a hajamat, puhábbá tette, sokkal jobb a tapintása. Az illata is nagyon jó még 3 nap után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Honey, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2