Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: savolynoncsi, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Méz és áfonya termékcsalád nehezen kezelhető hajra. Téli hajbalzsam tápláló mézzel és vörös áfonyával.

• táplálja és hidratálja a fűtött helyiségekben könnyen kiszáradó hajat
  • segít megszelidíteni a rakoncátlan hajat
  • segít lesimítani a repkedő hajszálakat

Cicuu

2017. augusztus 18.

Egyszerűen imádom az édes gyümölcsös illatát! Törölköző száraz hajra viszem fel,két perc után leöblítem,szárítás után pihe-puha a hajam,ami nagy csoda,mert általában olyan mint egy szénakazal,és ez a kis árkategóriájú balzsam rendbe tette .Nem olyan sűrű,ezért felvitel közben nem érzem hogy a hajamon lenne,de szerintem ez nem probléma, mert attól még nagyon jól hat. Nálam 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Echan

2017. április 5.

A színe... hát valami borzasztó piros... az illata és a hatása finom de nem különösebben tud többet mint más hasonló balzsamok. Viszont a színe teljesen kibirhatatlan, mindent megfog, még a kádat is. Amikor leeresztem a vizet a kád alja rózsaszín marad és minden hajmosás után ki kell mosnom. Legközelebb kedves Avon kevesebb szinezéket adjatok a termékhez...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Eszter1101

2017. március 2.

Csodás az illata tényleg és puhává is teszi a hajat, de nekem nagyon zsírosított. A hajam szokta bírni azért 4-5 napot (felfogással, fonással), de ezzel meg kellett mosnom már a 3. napon. Azért a hatásért meg az illatért kap 2 csillagot, és jár neki egy plusz, mert borotválkozáshoz szuper :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

pcsillu

2017. február 8.

Nagyon nagyon szeretem. Nagy, finom az illata, az ára szuper és tényleg használ. Kevesebbet töredezik a hajam, fényesebb, puhább, nem csomósodik és szerintem gyorsabban is nő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Ygritte

2016. december 1.

Imádom! Az illata elképesztő,egész nap szagolgatnám és nem csömörlök be tőle:3
Festett vörös hajam van és nagyooon puha lett tőle.Nagyon vártam, hogy megérkezzem mert kifogytam mindenből a figyelmetlenségem miatt így csak samponozás volt legalább egy hétig,kész megváltás volt mikor megkaptam! Újra vevős,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

Imádom! Az illata elképesztő,egész nap szagolgatnám és nem csömörlök be tőle:3

adrika0417

2016. november 30.

Illatra es allagra nagyon jo. Suru es tomor-nem az a szokvanyos hajbalzsam ami elfolyik a tenyeredbol. Hatasa pedig csodas! 2-3percig szoktam rajtahagyni a hajamon, es mar amikor mosom le, erezhetoen puhabb jobb tapintasu a hajam. Toredezett vegekkel csodat muvel! ☺ Egy negativuma h picit lapitja a hajat. De ettol fuggetlenul csak ajanlani tudom! ✔❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Honey

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3