Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: claudia, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

• már a legelső mosástól segít revitalizálni a hajat
  • dús hatást kölcsönöz - növeli a haj természetes fényét
  • segít puhábbá varázsolni a hajat
  • vékonyszálú, gyenge hajra

orsipanka

2019. január 31.

Olcsó sampon, az illata nem jellegzetes és egyáltalán nem marad meg. Nem kell utána balzsamot használni, így gyorsabb a hajmosás is. Nem tesz semmi rosszat a hajammal (nem zsírosodik gyorsabban, nem korpásodik, nem hullik), hetente elég egyszer megmosnom, de valahogy mégsem tudom szeretni. Működik, de olyan semmilyen darab. 3,5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

hesztia

2015. augusztus 20.

Akciósan vásároltam az ára nagyon kedvező volt, nem fűztem hozzá nagy reményt, mert annyira lehúzzák az avonos hajsamponokat, de pozitivan csalódtam benne. Az illata finom, mindig balzsamot használok, mert gubancolódik, most nem kellett és ezt már a mosásnál érződött. A vékonyszálú hajam használat után puha volt, de mégis tartása lett és dúsabbnak is tűnt. Nekem 5 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

ribizlizizi

2015. július 27.

többször használtam, közepes minőségű, kellemes illatú sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

többször használtam, közepes minőségű, kellemes illatú sampon.

eszternemeth96

2015. május 19.

Finom illatú, könnyű sampon. Akkor szoktam használni, ha már par hajmosás óta használom a samponomat, és kell egy kis változatosság, felfrissítés a hajamnak. Puha, könnyen kezelhető lesz a hajam tőle, bár a hajhosszra és a hajvégekre én még szoktam utána balzsamot feltenni. Többszöri használat után nekem bezsírosítja a hajamat, de így, váltó samponnak tökéletes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

p.cseresznye

2014. október 26.

Nagyon jó kis sampon, isteni illata van, bár ez utána már nem érződik, csak hajmosás közben. A hajam nagyon pihe-puha selymes lesz tőle, jól ápolt. Egy időben használtam Revalid sampont, ott éreztem ezt a fajta selymes simaságot, talán protein van ebben is, nem tudom. Dúsítani nem dúsít, de a hajam sokkal egészségesebbnek érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

nikolettbengyak

2014. október 11.

Egyik Avonos sampon sem tetszett túlságosan eddig, és nem volt egyik sem jó hatással a hajamra.
De ennek rendkívül jó az illata,puha,jó tapintású lesz tőle a hajam,és könnyebben fésülhető is mióta használom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

zsofia93

2014. február 20.

Imádom ezt is mint a többi ilyen avonos sampont! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 20.

Imádom ezt is mint a többi ilyen avonos sampont! :)

levelekhelyett

Korcsoport: >54
2013. október 6.

Amióta először megjelent, csak ezt a terméket használom hajmosásra, nagyon kellemes illata van, és láthatóan jót tesz a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 6.

Lillcsike

2013. július 13.

Kicsit félve próbáltam ki, mert egy másik Avonos sampontól ragadós tapintású maradt a hajam, de ez fantasztikus! Isteni az illata és a hajam nagyon finom puha és fényes lesz hajmosás után, könnyű kifésülni is. Ha elfogy, szívesen rendelek máskor is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Adrika

2013. június 10.

Nemrég rendeltem meg és számomra ez egy igazi csoda! Göndör hajam van és ebből kifolyólag nagyon száraz is. Már szinte minden létező sampont kipróbáltam azzal a reménnyel, hogy hátha majd valamelyik segít rendbe tenni... mindben csalódtam. Kivéve ebben! :) Problémamentesen ki tudom fésülni a fürtjeimet, akármilyen más balzsam vagy pakolás használata nélkül. :) És ez nálam nagy szó! :) Ráadásul fényessé is teszi a hajam. Egyszerűen imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Színezék. Lila színű.