Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: Pupettavirag, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Értékes indiai olajokkal - szantálfa- és szezámolajjal - gazdagított arcmaszk

A szantálfaolaj hatékony afrodiziákum, tökéletesen gondoskodik a száraz bőrről; a hidratáló és nyugtató szezámolaj pedig ápolja a bőrt.

Hoagirl

2017. szeptember 4.

Hullámzó volt a kapcsolatunk, legelső használatkor nekem is elszínezte a bőrömet, de csak egy kis területen, ahol eléggé ki volt száradva a bőr. Akkor egy darabig félre is raktam, mert hát azért narancsba hajló arccal már csak nem megyek emberek közé... Aztán nekifutottam még egyszer, de ezúttal csak egy alapos arcradírozás után tettem fel a maszkot, és így nem fogta be a bőrömet, pedig jó fél órát rajta felejtettem (fürdés közben olvasni veszélyes dolog...). Az illatát nagyon szeretem; keleties, meleg, barátságos illat. A hatásával teljesen meg vagyok elégedve, nagyon szépen egységesítette a bőrömet, sokkal szebb lett látványra és tapintásra is. Elég régóta nem láttam már katalógusban, de ha kapható lenne sem venném meg újra, mert most a fátyolmaszkokra vagyok rágyógyulva, így inkább azokat részesítem előnyben. A színezős incidens miatt csak 4 csillagot érdemel, de egyébként nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

dzseni97

2017. február 11.

Jól hidratál és az illata is egész jó,de nem venném újra, használtam már jobb arcmaszkot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Jancsa

2016. május 12.

Szerintem jó kis termék. Kiválóan hidratál és egyáltalán nem hagy színt az arcon. Nekem az illata nem jön be, de a hatása annál jobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Linuxo

2016. március 31.

Félve rendeltem meg, mert ugye sokan panaszkodnak rá, hogy megfogta az arcukat, de nekem szerencsére nincs rá ilyen panaszom. Szépen hidratálja a kiszáradt bőrt, télen igazi felüdülés a használata. Kellemes szantálos az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

illesbb

2016. január 7.

Jól hidratál, az illata kellemes. Nekem nem fogta meg az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Jól hidratál, az illata kellemes. Nekem nem fogta meg az arcom.

Vattacukor1990

2015. december 27.

Első használatkor nekem is megfogta az arcomat ez a krém. Azóta viszont nem tapasztaltam ilyet. Gondolom azért van, mert kicsit kevesebb ideig hagyom fent. A hatásával meg vagyok elégedve, puhább lesz tőle a bőröm és a kellemes illatot is érzem még egy ideig. Hidratál is, nem érzem szükségesnek utána az arckrémet ellentétben egy másik arcmaszkommal, ami után húzódik a bőröm.
Akciósan vásároltam, így mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Akciósan vásároltam, így mindenképp megéri az árát.

Frumus

2015. december 22.

Furcsa, karakteres szaga van, ami nekem nem nyerte el igazán a tetszésem. Nem rossz az illat, de nem is ízlik, fura. Puhább lesz tőle a bőröm, lemosás után ezt érzem, de mivel alapvetően vízhiányos, száraz bőröm van, így szinte bármilyen hidratálásra hálásan reagál. Nem tudom mennyire az adott krém hatása :)
Nem az a krém amihez nagyon ragazkodnék, de egy próbát megért. Még előfordulhat, hogy veszek belőle, avonnál akcióban nagyon megéri az árát, egynek jó, csak csodát ne várjon tőle senki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Tinkaaa

2015. november 24.

Jó az illata. Akciósan jutottam hozzá, így az ára is korrekt. Elég fehér a bőröm, de nekem nem fogta meg. Már első használat közben éreztem, hogy feszül a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 24.

ppetru

2015. október 28.

Úristen, ez a maszk, nekem is megfogta a bőröm, szóval ez nem jött össze. Csak kicsit bosszantó, hogy ez még nem is az olcsóbb kategóriás termékek közé tartozik az avonnál. blöe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

matine91

2015. szeptember 8.

Borzalmas maszk.
Első használat után feltűnt nekem is, hogy kissé megfogta a bőröm, nekem se vitte le elsőre a micellás víz de még rendes arctisztító sem.
Utána még egyszer-kétszer használtam, de igazából a polcomon csücsül, mert mostanában a bőröm nem szereti az Avon maszkokat.
Majd legközelebb összejön :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Borzalmas maszk.
Majd legközelebb összejön :D

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Narancssárga.