Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Használata gyönyörű, napcsókolta, egészséges kinézetű bőrt eredményez. SPF 15 fényvédőt tartalmaz. Fokozatosan ad színt: diszkréten napcsókolta bőr 1 használat után, akár 4 napi rendszeres használat után pedig a bőr természetesen barnának tűnik.

Mia0602

2019. június 7.

Hát az én hasam nem kockás, de ettől a krémtől narancssárga csíkos lett. Pedig eloszlattam, bedörzsöltem és hagytam beszívódni. Karon és lábon egyenlőre jól működik. Az illata nem a legjobb, de elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

Tsummer

2018. június 2.

Mikor először felkened a bőrödre tök finom illata van. Aztán 2-3 óra elteltével eszmétlenül bűzlesz tőle, mintha "szoli szagod lenne". De egyébként nem rossz kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

kzsofi96

2017. július 31.

Nagyon szeretem, gyönyörűen csillog a bőröm a napom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Nagyon szeretem, gyönyörűen csillog a bőröm a napom.

RenykeBartha

2017. július 7.

Szépen barnit, diszkréten csillog, könnyü eloszlatni és hamar beszivodik, nyáron jol hidratál télen még nem használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Virvatuli

2016. szeptember 24.

Használtam még évekkel ezelőtt az elődjét, na attól rettenetesen sárga és foltos lettem. Aztán javíthattak valamit az összetételen, mert tettem még egy próbát (akcióban kaptam valamihez), és már nem volt vele gond, enyhe, egészséges barna színem lett, nyári testápolónak megfelelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

sophia1110

2015. július 8.

Egyszerűen imádom. Imádom az illatát és hogy egész nap érzem a bőrömön. Imádom, hogy gyorsan beszívódik. Imádom, hogy barnít anélkül, hogy elszínezné a ruhámat. Imádom, hogy a kényes bőröm jól reagál rá és nem irritálja. Imádom, hogy voltam napozni és ezzel a kis csodával tartom a színemet.
Tökély.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Tökély.

orsipanka

2014. augusztus 28.

Nyaraláskor szépen lebarnultam, ezt a krémet azért használom, hátha így lassabban fakul ki a színem. Jó az illata, gyorsan beszívódik és diszkréten csillámos. Egy hét alatt kb 4x használtam, még mindig szép barna a bőröm, de igazából nem tudom eldönteni, hogy ez a krémek köszönhető-e. Nagy hátránya, hogy nem hidratál eléggé, pedig én az avonos (főleg Care) testápolókkal eddig elégedett voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Dimethiconol, Saccharomyces Lysate Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.