Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: pverus, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• faggyúszabályozó formulája révén segít tartós matt hatást adni a bőrnek
  • nyugtatja és felfrissíti a fáradtnak tűnő bőrt
  • aloe vera-és kamillakivonatának köszönhetőek természetes külsőt nyújt maszkhatás nélkül
  • normál, zsíros és érzékeny bőrtípusra, mattít, nyugtat, közepes fedést nyújt

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Phenyl Trimethicone szil Dimethicone eo I szil 1 0Calcium Sodium Borosilicate Titanium Dioxide (Nano) fButylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octyldodecanol eo I i I al Sodium Chloride Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Glycerin h 0 0Isononyl Isononanoate eo Sodium PCA h 0 0Octyldodecyl Neopentanoate eo PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone eu I szil Disteardimonium Hectorite Imidazolidinyl Urea ta Kaolin 0 0Laureth-4 ti I eu 5 4Tribehenin eo Methylparaben ta I par 0 0Dimethiconol eo I h I szil Polysilicone-11 szil Disodium EDTA Propylene Carbonate Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl DimethiconeStearic Acid eo I eu 2 0Aluminum Hydroxide sz I eo I h Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Trimethylsiloxysilicate eo I szil Hydrated Silica Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Retinyl Palmitate a I v 2 2Saccharomyces/Magnesium Ferment Hydrolysate Saccharomyces/Potassium Ferment Hydrolysate Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Laureth-12 ti I eu Phospholipids h Adenosine Triphosphate Tocopherol a I v 2 2Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Beta Carotene sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Angyalka94

2019. május 16.

Nekem ez nem vált be és soha nem is vásárolnám újra. Egyszerűen nem fed jól és nem is tartós. Arról nem beszélve hogy pár óra viselés után fénylik tőle nagyon az arcom. Nekem nagyon nem vált be. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

fdorottya

2019. április 23.

Hát kíváncsiságból vettem meg. Nos vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban! Először is nem fed valami jól, másodszor kézzel nagyon nehéz eloszlatni (én ecsettel szoktam, úgy valamivel könnyebb, de így is nagy meló). Hát mattítani nem mattít. Zsírosbödön a fejemen effekt megvan. Soha többet!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

NovErke

2019. február 3.

Mindössze 1-2 alapozót próbáltam eddig, mert gyorsan rájöttem, hogy számomra ez a megfelelő és nem mertem váltogatni.
Nagyon meglep hogy sokaknak mekkora csalódást okozott...
Nekem nagyon szépen egybe simul az Almond árnyalatú a bőröm színével. Közepes fedésű, ennek ellenére mindig el tudtam úgy dolgozni hogy a nagyobb pattanásaimat is szépen elfedje és elég tartós is volt. Pedig se púdert se korrektort se semmit nem használtam hozzá csak így magában. Nekem az az egy bajom van vele hogy túl nagy kiszerelés, mindig eldobom felét mert x idő után már nem merném az arcomra kenni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Nagyon meglep hogy sokaknak mekkora csalódást okozott...

marysidehouse95

2018. november 14.

Nagyon zsíros, és nulla fedése van. Ráadásul a legvilágosabb árnyalata is sötét, szolis bőrre van kitalálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

hugaretta

2018. november 13.

Az állaga olyan, mint egy zsíros krém. Egyáltalán nem fed bőrhibákat. Sőt kiemeli...
Hatalmas csalódás és pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Hatalmas csalódás és pénzkidobás volt!

Ninny

2018. szeptember 26.

Meg vagyok vele elégedve,mivel nagyon zsíros a bőröm,és ez gyönyörűen mattította,nem volt zsíros érzésem,nem éreztem hogy rajtam van. Viszont egy pontot levonok tőle a fedése miatt ami elég gyengécske. A bőrhibáimat alatta kontúrpalettával tüntettem el,ezt pedig csak egyenlítésre,mattítása használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Nem mattitotta az arcom, raadasuk annyira folyekony volt mintha vizet kentem volna az arcomra 0 fedessel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

rdniki

2018. július 8.

Tegnap kezdtem el használni és nem lettem pattanásos, egységesiti az arcbőröm szinét, egészen jó könnyű és olcsó:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Undorito gusztustalan!!!! Baratnomnek es nekem is pattanasos lett a borunk!! Fedes 0

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

nemethanna196

2018. május 8.

Jelenleg a hétköznapokon egy közepes fedésű Rimmel alapozót használok amit kifejezetten kedvelek, de szerettem volna beszerezni egy olyan alapozót is, ami nem csak egységesítésre alkalmazható. Ennek a változatnak az ígérete bejött. Ki ne szeretne frissnek tűnő, matt hatású bőrt?
Az alapozó hatása és fedése nagyon tetszik, az én minimálisan problémás arcomon a hibákat és a tökéletlenségeket elfedi, a bőrömet szépen mattítja, az eredmény pedig tartós. Szerencsére maszk hatást nem ad, kényelmes és alapozóhoz képest viszonylag könnyed viselet.
Ami annyira nem tetszik benne, hogy hiába hidratálok alá és használok primert, mégis picit nehéz eldolgozni és egyenletes eloszlatni. Mindenképp tanácsolom az ecset használatát hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Octyldodecanol, Isononyl Isononanoate, Octyldodecyl Neopentanoate, Tribehenin, Dimethiconol, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Laureth-4, Stearic Acid, Xanthan Gum, Laureth-12
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano)
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Dimethiconol, Polysilicone-11, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Laureth-4, Xanthan Gum, Laureth-12
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Beta Carotene, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0