Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fatime, Módosítva: 2013. január 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Koranyáron csodaszép látvány a hullámzó gabonatábla. Ha belegyalogolunk, a félérett kalászok gyengéden végigsimítják testünket és érezhetjük, ahogy az egész mező lélegzik körülöttünk. Ezt a gyengéd simogatü érzést idézi meg a Baba gabonás testápoló. Gyengéden hidratál és bársonyos puhaságot ad bőrünknek.

Kiszerelés: 400 ml

Lacurvaes

2016. május 26.

Szeretem. Egy átlagos testápoló mindennapi használatra. Az illatát nagyon szeretem és szépen ápolja a bőröm. Igaz, volt már jobb testápolóm is, de az sokkal drágább volt. Ebben a kategóriában megállja a helyét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

Kinga79

2016. február 23.

Ebbe az illatba szerelmes voltam, amikor használtam. A bőröm is szerette. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Ebbe az illatba szerelmes voltam, amikor használtam. A bőröm is szerette. :)

koxy001

2015. január 25.

Használtam a kakaóvajas változatot és nagyon meg voltam elégedve, illetve a kamillásat is próbáltam ami szintén jó de a kamilla illat nem tartozik a kedvenceim közé. Ezen tapasztalatokon fellelkesülve gondoltam kipróbálom ezt is. Nem jött be, talán három alkalommal használtam. Az illata még rendben is van de eszméletlenül ragadt utána a bőröm, jobbnak láttam lemosni. Szerencsére akadt a családban aki elhasználta, így nem veszett kárba. Még kap egy esélyt az aloe verás is, talán jobban szerepel ennél, de ha nem akkor marad a kakaós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Bnemrita

2014. augusztus 25.

Anyukámtól hétvégén ilyet kaptam. Könnyen felkenhető, jól beszívódik, de engem valami zavar az illatában, ettől függetlenül el fogom használni, mert alapjában szeretem a baba termékeket, de ennek az illatában van valami olyan mellékzönge, ami engem idegesít. Mindezektől eltekintve ez egy jó testápoló, úgyhogy 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Lory

2014. július 26.

Kellemes az illata,könnyen kenhető,nem zsíros az állaga.Hamar beszívja a bőröm.Most ezt a testápolóm,még az is lehet,hogy újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

m-kati-89

2014. május 30.

A napokban végre találtam egyet egy éléskertben és azonnal megvettem. Már régóta szemeztem ezzel a testápolóval, de sehol sem találni (se Rossmann, se DM). Az illata nagyon finom, állandóan szagolgatom, de sajna hamar elillan, nem túl tartós. Felkenés után még picit ragadok tőle, de másnap reggelre nagyon puha a bőröm. Egyenlőre szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

nagyerika28

2014. január 25.

A kedvenc testápolóm!Isteni illata van,gyorsan beszívódik,nagyon jól hidratál.Nincs utána zsíros érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

madrid

2014. január 19.

Sokáig az aloe verás babás testápolót használtam, de nemrég gondoltam kipróbálok valami újat, de nem kellett volna. A bőröm nem túl száraz. Az illatát nagyon szeretem és az állaga is jó. Gyorsan felszívódik, de nekem a hidratálás rész valahogy nem sikerült még ezzel a testápolóval illetve néha ilyen por állagú réteg marad a bőrömön miután megszárad. Szóval sajnos ez nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

vikcsi

2014. január 12.

Én nagyon szeretem, hamar beszívódik és az illata is nagyon jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Én nagyon szeretem, hamar beszívódik és az illata is nagyon jó :)

nagy.nikike

2013. október 15.

Kellemes állagú és illatú krém. A kiszerelése is nagyon jó sokáig kitart. Könnyen beszívódik,nyáron még jó volt a hidratálása ,de már érzem, hogy kevés, lassan elfogy és veszek valami keménnyebb cuccot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.