Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 26.

Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 400 ml

Adrienn21

2021. február 21.

Egész jó kis termék. Jól hidratál, elég hamar beszívódik. Bár az elején volt egy kis ragacsos, zsíros érzete a bőrömnek használat után. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

lillike

2020. október 14.

Az illata miatt vettem meg, nagyon szeretem esténként ezt a finom nyugtató illatot. Emellett a bőrömet is szépen hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Krisztiiii

2020. július 16.

Kicsit nehezen szívódik be. Kellemes az illata, jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Kicsit nehezen szívódik be. Kellemes az illata, jól hidratál.

orsi0210

2019. december 5.

Hidratáló hatása átlagos, használata után sokáig ragacsos a bőr, nehezen szívódik be, mintha megtapadna a bőr felületén a krém. A kamilla gyógynövény hatásai miatt vettem meg, de a többi káros összetevőt (parabének, szilikon, illatanyagok) még így sem ellensúlyozza. Nekem az illata sem tetszett annyira, a tubusból szagolva kellemesebb, mint a bőrre kenve. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

hetesiedit

2019. július 10.

Sokáig használtam bőrszárazságra. Jó az illata, de megtévesztő a neve. Babára semmiképp sem kenném az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Renus

2018. november 9.

Tényleg nyugtató! Az illata remek valahogy a kedvem is jobb lesz tőle.
Puhább a bőröm tőle, de azért nem hidratál úgy mint egy Nivea.
Ettől függetlenül szeretem, ár érték arányban igazán jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Tényleg nyugtató! Az illata remek valahogy a kedvem is jobb lesz tőle.
Puhább a bőröm tőle, de azért nem hidratál úgy mint egy Nivea.
Ettől függetlenül szeretem, ár érték arányban igazán jó!

2018. október 22.

Jó testápoló, teszi amit kell, de ennyi. Az illatát először szerettem, de aztán mégis elpártoltam tőle. Nem dobtam ki, ő lett az ügyeletes vésztartalék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Ivy96

2018. augusztus 12.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik és nagyon gyorsan megnyugtatja a száraz bőrt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

lialiacska

2017. december 30.

Száraz érzékeny a bőrőm, nem sok reményt fűztem hozzá de mivel gyorsan kellett valami ezért gondoltam egy próbát megér, maximum hét elején megyek az első drogériába egy Nivea-t :)
Nos nem így lett, be vált.
Hamar beszívódik, finom az illata ami egy idő után elillan. Hidratált és puha lesz a bőröm.
Olcsó, nagy kiszerelésű. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Nos nem így lett, be vált.
Olcsó, nagy kiszerelésű. Ajánlom

Orchid

2017. május 26.

649 Ft, 400 ml, tehát olcsó és nagy kiszerelés. Az illata kellemes, nem erős, de nekem kicsit lassan szívódott fel és a hatásával sem voltam teljesen megelégedve. Nem valószínű, hogy valaha is újra fogom vásárolni, számomra közepes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Glucose, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.