Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. április 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Csillámokkal dúsított.

Kiszerelés: 200 ml

Wildcat75

2013. november 12.

Nyáron használtam ezt a testápolót a csillámok miatt, nekem tetszett....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 12.

Nyáron használtam ezt a testápolót a csillámok miatt, nekem tetszett....

annick

2013. július 11.

Nagyon nem jott be...az illata tul sok, alig szivodott be es nem hidratalt. Kukaban kotott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

nat_getzeny

2013. április 18.

szerintem már nem gyártják, külföldön is néztem drogériákban, és ott is csak a kék tubusos volt, ami már nem tisztán kókuszos, és szerintem nem is annyira kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

Kiwcsi

2013. március 12.

Habár az én bőröm szinte sosincs kiszáradva, de alkalmanként ezzel szoktam hidratálni. Nagyon kellemes illata van, könnyen beszívódik és jó sokáig elég :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

edinaforgacs

2013. március 2.

Sziasztok!
Gyártják még ezt a terméket? Mert én nem találok egy dm-ben sem, legalábbis ahol lakom.Érdekelne ha valaki talál Siófok és környéke ill. Miskolcon.
Köszi a segítséget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

Sziasztok!
Köszi a segítséget

czuczy

2013. január 31.

Csak a kókusz illat miatt vettem meg, de meglepően jól szerepelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Csak a kókusz illat miatt vettem meg, de meglepően jól szerepelt.

ciccmicc

2013. január 25.

Nagyon finom illata...volt, amíg fel nem kentem. Émelyegtem tőle, pedig szeretem a kókusz illatot.A hidratálása is gyengécske volt nekem. Nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

dodoos

2012. december 9.

Imádom! Könnyű a textúrája és hihetetlenül finom az illata! Nekem másodperceken belül felszívódik,és nagyon frissnek érzem magam tőle. Egy nagy dobozzal van,már másfél éve használom heti 2-3szor. Biztos,hogy újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 9.

M. Noémi

2012. július 30.

Nemrég vettem én is, max heti egyszer használom, mert nehéz kenni, az illata tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

zsoxcore

2012. május 5.

Két 'dobozzal' használtam el. Illata és az állaga is tetszett, tette a dolgát (bár nekem nem a csillámos volt meg, hanem a sima)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.