Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2012. május 30.

Kategória:   Testápolók

Frissítő és selymes puhaságot kölcsönöz a bőrnek. A szójaolaj segítségével bőre intenzíven hidratált lesz. Az értékes kakóvaj selymessé varázsolja a bőrét. Az illipevaj nyugtatólag hat a bőrre.

Kinga79

2016. január 18.

Kár, hogy már nem lehet kapni. Más színű dobozban vettem, az talán már nem limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Wildcat75

2013. november 12.

Nekem nem jött be, sem az állaga sem az illata...
Elhasználtam, de nem venném meg újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 12.

Nekem nem jött be, sem az állaga sem az illata...
Elhasználtam, de nem venném meg újra...

Nienor

2013. június 4.

Annak ellenére, hogy olyan tömény, hogy csak este tudom használni, mert kell neki egy éjszaka, mire beszívódik, imádom! Nagyon puha lesz tőle a bőröm és az illata isteni! Először ajándékba kaptam és nagyon megviselt, hogy limited edition volt, sokáig reménykedtem, hogy egyszer újra lesz. És lett is, amiért nem lehetek elég hálás a Dm-nek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Dönci

2013. május 26.

Hát nem vagyok elájulva tőle. Nagyon sűrű, ezért a felkenés nehéz, egy élet mire beszívódik, és felkenés után zsíros hatása lesz a bőrömnek. Viszont nagyon puha lesz utána a bőröm, és isteni illata van,ezért kap egy gyenge 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

Nico1984

2012. szeptember 14.

Az illata olyan, mint a csokifagyi. Nekem túl zsíros, nehezen szívódott fel, még másnap is éreztem magamon.
Anyunak viszont bevált, ezért 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Anyunak viszont bevált, ezért 5 *.

kazlas

2012. augusztus 21.

Nagyon szeretem, télen vette anya, mert jó nagy tégely és ketten is használtuk. Télen száraz a bőröm, fel is szokott repedni, de egyszer 1 héten bekentem ezzel magam és egész normális volt a bőröm tőle. Amikor bekentem, egyszerűen csodás volt, puha voltam, mint a babapopsi :D Az illatát pedig hosszan lehet érezni, néhány ruhám még át is vette, de ezt mondjuk nem bántam, mert nagyon jó :) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

lucacica

2012. augusztus 10.

Még dm játékon nyertem, tavaly, akkor nem használtam mert volt más. Most kezdtem el megint használni. Csodás illata van, jól hidratál. Sarokkrémnek is kenem néha. Egyszer bejött tesóm a szobába, és megkérdezte, hogy van csokim??? Mondom nem, de biztos azt ettem. Annyira jó illata volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

maximilla

2012. augusztus 8.

Nagyon jó,bár picit zsíros,viszont az illata csodás.Sok drága testápolónál jobban hidratál,szerintem máskor is veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

egifeny

2012. július 31.

update: talaltam es meg is vettem! :) azert nekem gyanus h tobb dm-ben, meg a helye se volt meg :S
fantasztikus edes csokis illata van, jol hidratal! egyetlen problemam az osszetevoivel van, kicsit sok benne a paraben, de legalabb a tobbi nagyjabol rendben! ezt leszamitva imadom :)

Ha mostmar nem limitalt, mostanaban miert nem latni? :( Telre akartam megvenni, de ugy tunik lemaradtam rola...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

zellerke

2012. július 6.

Az illata isteni! Gyorsan felszívódik, minimális zsíros érzést hagy maga után, de pl. napozás után kiváló. Nálam ötöst érdemel, biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Narancssárga.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.