Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. december 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Méztartalmú testápoló vaj, mely intenzíven hidratálja és megvédi a bőrt a szabadgyököktől.

Kiszerelés:200ml

OAdrienn

2013. december 19.

Először furcsálltam a kemény állagát, hiszen hozzászoktam az Alverde lágy testvajaihoz. Az illatát kedveltem, viszont nálam is egy filmréteget hagyott a bőrömön és annyira nem is volt eget rengető a hidratáló hatása sem. Egynek elment, de inkább az Alverde testápolói.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Wildcat75

2013. november 12.

Egyszer vettem ezt a fajta testápolót...
A vége felé már alig vártam, hogy elfogyjon, ez már túl émelyítő illat szerintem...
Állandóan éhes lettem utána, amikor használtam...:)
Nekem az állaga sem tetszett, nagyon nehéz volt eloszlatni a bőrömön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Egyszer vettem ezt a fajta testápolót...
Állandóan éhes lettem utána, amikor használtam...:)
Nekem az állaga sem tetszett, nagyon nehéz volt eloszlatni a bőrömön...

bandita

2013. június 22.

Tegnap a legnagyobb lelkesedéssel vetettem rá magam Springsteen feleslegessé vált testvajára, és azon nyomban eloroztam tőle :)
Az első pillanattól kezdve imádom, amikor megláttam a masszív állagát. Vajas-mézes-kenyér illatú és teavaj állagú termék, ami csak komoly erőfeszítések árán szakítható ki a dobozából. Rugalmasan, masszívan ellenáll a turkálásnak, egészen meglepő.
Egész testfelületet bekenni vele szerintem túl macerás lenne emiatt, de kézre, lábra a legnagyobb örömmel fogom elhasználni.
A jó tapasztalat után természetesen figyelni fogom a Balea testvaj-kínálatát a továbbiakban.
Köszi Springsteen, nélküled erről bizony lemaradtam volna! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 22.

Köszi Springsteen, nélküled erről bizony lemaradtam volna! :)

MademoiselleSumire

2013. január 7.

Finom meznillat,puha bor,ami sajnos nem tart sokaig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 7.

Finom meznillat,puha bor,ami sajnos nem tart sokaig.

tamimaci

2012. december 29.

Talán tavaly télen vettem, mikor annyira ki volt száradva a kezem, hogy már nem tudtam mit kenjek rá.
Jó kis sűrű krém, az illata finom édes (nem émelyítő, nem mű) és szépen rendbe hozta a kirepedezett kezemet. Azóta nem láttam a dm-ben, pedig újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

adabloggerina

2012. október 25.

Nagyon finom mézes illata van, de mégsem tömény. A többi testvajamhoz képest meglepően kemény, konkrétan meg kellett vele küzdeni, hogy kivegyek valamennyit a tégelyből :)
Viszont nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe és hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Viszont nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe és hidratál is.

Applepie

2012. október 6.

Kedvenc testápoló termékem! Én is utolsó darabként vettem akciósan, 299 Ft volt, el is hoztam gyorsan mind a két utolsó darabot. Egyáltalán nem bántam meg:) Nagyon finom az illata, gyorsan beszívódik, és puha bőrt varázsol már pár használat után is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

sissy93

2012. szeptember 20.

Még van egy pici a kakaós testvajam alján, de már most beszereztem az utánpótlást.
Eredetileg a cukorkásért ("Cukorfalat") indultam, de mikor megláttam, hogy ebből már csak 2 darab van, a másikból meg legalább 10, inkább ezt hoztam.
Nagyon intenzív (meg vagyok fázva, és még így is érzem) és finom az illata. Rajongok a mézes termékekért és Balea testvajakért szintén, szóval, ő a tökéletes kombináció számomra.
Anyunak is nagyon tetszik, szerintem nem csak én fogom használni... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Anyunak is nagyon tetszik, szerintem nem csak én fogom használni... :)

Morna

2012. július 7.

Nagyon jó illatú, én 299,-ért vettem utolsó darabként. Viszont az állaga olyan kemény(Alverdés testvaj után furcsa ), nehéz felkenni, de nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

little.strumfita

2012. május 29.

Rengeteg Baleás testvajat kipróbáltam már, de még mindig övé az aranyérem. Mennyei és tartós illata van, mások is érzik (nem kell parfüm!). A hatása a következő tusolás után is érezhető. Nagyon szeretném, ha vissza tudnánk tapsolni, és újból kikerülne a polcokra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.