Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2015. február 16.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag hidratáló balzsam, mely feltölt és puhává varázsol, a bőr azonnal üdébbnek és ragyogóbbnak látszik.

Water / Aqua Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Peg-4 Diheptanoate eu Glycerin h 0 0Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Phenyl Trimethicone szil Polyethylene Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Dimethicone eo I szil 1 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Glyceryl Stearate eo I euEpilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract gy Sapindus Mukorossi Fruit Extract ti Morinda Citrifolia Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Astrocaryum Murumuru Seed Butter Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil i Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Caffeine Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil Anthemis Nobilis (Chamomile) gy Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil Lecithin eo I eu Caesalpinia Spinosa Gum Propylene Glycol Laurate ti Squalane eo 1 0Sorbitan Stearate eu 0 1PEG-40 Stearate ti I eu Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Ethylhexylglycerin Butylene Glycol h 1 0Dicetyl Phosphate ti I eu Ceteth-10 Phosphate ti Polysorbate-60 ti I eu Propylene Glycol Stearate ti Sodium Hyaluronate h 0 0Sorbitan Laurate eu Potassium Sorbate ta Polysorbate 20 ti I eu 0 0Citric Acid kh Xanthan Gum ti I eu Tin Oxide Tetrasodium EDTA Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxyhydrocinnamateGeraniol i Citronellol i Linalool i Limonene i Citral i Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Titanium Dioxide f 0 0Mica

Nena

2016. április 7.

A mac strobe-jára vadásztam már hetek óta, de mindenhol le volt fosztva a készlet. De nekem _kellett_ egy ilyen fényes primer, úgyhogy életemben először benéztem bobbiékhoz. Az csak zárójeles megjegyzés, hogy ilyen eladókat szeretnék mindenhova (a pénztárcám nem).
Ezt ajánlotta a lány, kipróbáltam a kezemen, tetszett, jött haza.
Könnyű, gyöngyházfényű krém, pumpás, elegáns tubusban. Ami viszont a legdurvább: az illata. Náthás voltam, amikor megvettem, ezért akkor nem éreztem ezt az iszonyatosan erős, gyógynövényes illatot (meg voltam győződve, hogy van benne parfüm, de itt láttam, hogy nincs). Engem nem zavar igazából, meg azért el is illan, de nem biztos, hogy ez mindenkinek bejön.
Először smink alá használtam, de amikor rákenem a bb krémet, akkor ez a fénye elveszik, úgyhogy újabban smink fölé, highlighternek vetem be.
Annak persze jó, de nem ezért vettem...
El fogom használni, de közben sikerült beszerezni a strobe krémet, ami sokkal nagyobb szerelem lett. Erős közepes, mert az árát megkérik, de a hatásától nem vagyok elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Ezt ajánlotta a lány, kipróbáltam a kezemen, tetszett, jött haza.
Annak persze jó, de nem ezért vettem...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Lecithin, Squalane
Emulgeálószerek: Peg-4 Diheptanoate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lecithin, Sorbitan Stearate, PEG-40 Stearate, Dicetyl Phosphate, Polysorbate-60, Sorbitan Laurate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Propylene Glycol Laurate, PEG-40 Stearate, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate, Polysorbate-60, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Illatanyagok: Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Geraniol, Citronellol, Linalool, Limonene, Citral
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.