Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dalma-julia, Módosítva: 2014. július 31.

Kiszerelés:   16,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

A Bourjois Delice de Poudre bronzosító púdert és a Delice de Poudre highlighter púdert tartalmazó paletta

Kiszerelés 16,5 g

candices

2020. augusztus 18.

A csomagolásába és az illátába szerettem bele. Maga a termék viszont nem annyira pigmentált és túlságosan poros ezért csak 3*-ot tudok adni:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Pöti

2015. április 15.

Erre a termékre tényleg azt tudom csak mondani, hogy cuki... :D Nekem leginkább az illata tetszik, igazi naptej illat. A bronzer része nekem kicsit kemény, meg kel dolgozni a színért. A highlighter tetszik, szép fényes, de nem csillámos. A csomagolása is aranyos, amit én viszont hiányolok belőle, az a tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Nessy

2014. szeptember 7.

A termék kivitelezése tökéletes, nagyon cuki, szerencsére jól is működik, csodaszépen lehet vele formázni az arcot. Fehér bőrre is megfelelő színű a bronzosító, nem sárgás és természetellenes. A highlighter gyönyörűen kiemel, apró, természetes csillámokkal. Az illata nekem nem tetszik, az összetétele is lehetne egy picivel szebb, de mivel annyira szépen mutat rajtam, így megkapja az 5 csillagot (és fel is töltök majd egy Bourjois termékekkel készült sminket, amiben ő lesz az egyik főszereplő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

dalma-julia

2014. augusztus 22.

Párizsban vettem, már előtte is kinéztem magamnak, de amikor megláttam, teljesen beleszerettem. Kilóra megvett, tényleg annyira elbűvölő a kis könyvszerű csomagolása, a csoki kockákra hasonlító bronzosító és highlighter. És az illata... egyszerűen mesés, csoki illatú, időnként csak úgy használat nélkül szagolgatom :D.
Szerencsére maga a termék is isteni, nemcsak a körítés. Nagyon szép napsütötte, lebarnult arcot tudok varázsolni a bronzosítójával, a járomcsontomra, a halántékomra és az állvonalamra szoktam tenni belőle. Igazi bronzistennős az eredmény :D. A bronzosítóban nem igazán vannak csillámok, maximum nagyon apróak, egy enyhe szép fénye van. A highlightert kevesebbet használom, de az is szuper. Fényes csontszín, de ez sincs telenyomva csillámokkal, természetes hatása van. Szépen mutat az arccsont tetején, a szemzugban vagy a szemöldök alatt. 16,5 gramm, szóval kb. az idők végezetéig elég is lesz.
Miután megvettem egy darabig hozzá se szagoltam a pirosítómhoz, csak ezt használtam. Azóta is imádom, mert azon kívül, hogy szuper termék, szerintem az benne a legjobb, hogy élményt nyújt a használata. Szerintem ha valaki külföldön jár, érdemes vetni rá egy pillantást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology