Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2012. október 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Nagy fedőképesséű alapozó, amely akár 24 órán át fennmarad. Ultra-könnyű textúrájú, hogy könnyen eloszlatható legyen a bőrön.

Kiszerelés: 30 ml

zsoxcore

2012. október 28.

Két árnyalatot is vettem akciósan. A 010-est (perfect nude) használom nyár óta, azt hittem, világos lesz, de pont jó színe van, így október végén is megegyezik a színemmel. Megfelel a fedése, bár a szemem alatti karikákra kell a korrektor. Mattító púderrel fixálom, mégis kb 3 óra után átfényesedik az orromnál, és a mellette lévő területen. Reggel 6:30-tól 14:00-ig közepesen állja a strapát. Újra kell púdereznem, mikor lemosnám, alig jön le valami az arcomról, a délelőtt folyamán eltűnik rólam, de nem vészesen. E miatt pontot nem feltétlenül vonok le (de csak megteszem :P :D), mert az eddigi alapozóimnál is hasonlót tapasztaltam. Összességében nem rossz alapozó, érte az 599 Ft-ot :P
24 órát természetesen nem bír ki. 'Teszteltem' már reggel 7-től este 11-ig, de egyáltalán nem állta meg a helyét 24 órán keresztül. Szerintem egy alapozó sem képes egy napig az arcon maradni :)
Nálam 4 csillagot ért ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Nálam 4 csillagot ért ez a termék.

Ewyca

2012. szeptember 24.

hű:)
Csak ennyit tudtam mondani,,miután felvettem.Végre nem egy vízként folyó állagú alapozó.a színe gyönyörű!:)Tökéletesen illek a bőrszínemhez,még sose láttam ilyet ami tökéletesen passzolt,talán csak as estée lauder dw,de az is kicsit sötét.a fedése is hasonló hozzá,csak ezt 500ft-ért vettem egy akcióban,a dw-t meg 10ezerért....Én vennék még sok ilyet.-de az utóbbi időben nem láttam sehol!:( összességében nekem tökéletes állag,tökéletes szín,gyönyörű fedés-hibátlan összkép,maszkhatás nélkül!Még soha nem találkoztam ilyen árkategóriában ilyen alapozóval!
Nem gyártják már ,vagy csak új külsőt kap?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

hű:)
Nem gyártják már ,vagy csak új külsőt kap?

u.nonó

2012. július 18.

Alapozót kellett vennem, és dilemmáztam. Kicsit tartottam tőle, de ha már akciós volt, semmiféleképpen nem akartam kihagyni. Sajnos főleg így nyáron elég problémás a bőröm. Ez a termék azonban meggyőzött. Hosszan tartó, és ami számomra is fontos, hogy nincs maszkhatása. Az eddig kipróbáltak közül ez fed a legszebben. És végre a világos árnyalat is illik a bőrömhöz (eddig ezzel is gondok voltak). Úgyhogy részemről rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

bandita

2012. május 5.

Igen jól fedő, tényleg hosszantartó, nem maszkhatású alapozó krém, amely azonban mitesszereim számát jelentősen gyarapította tavaly nyáron, napi használat során, emiatt kezdetben szüneteltettem, aztán alkalmanként csak felkentem, mert olyan szépen fedett. Amikor itt szemügyre vettem az összetevő listát, akkor döntöttem el, hogy alkalomszerűen sem fogom használni. Zsíros, érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 5.

Bijou

2012. január 4.

Nagyon jó kis alapozó:)
Jó fedést biztosít akár egész napra.Az illata is finom:)nem tudok rá rosszat mondani:)
Ja és nincs mellette semmi maszkhatás ami nálam a legfontosabb szóval aki a természetesség híve ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Nagyon jó kis alapozó:)

radioaktiva

2011. november 17.

Ez egy szuper alapozó. Picit sűrű az állaga, de ettől még szépen eldolgozható és jól elfedi a kisebb bőrhibáimat. Nem ül meg a ráncokban, nem maszkhatású, nem szárítja a bőröm. 24 órát ígér, hogy fent marad - nos, ezt nem tudtam kipróbálni, mert ennyi időt smink még nem töltött az arcomon, de fél napot simán kibírt úgy, hogy nem fénylett. Mikor vettem, akkor akciós volt, de teljes áron sem horror és ami a legfontosabb: a világos bőrömhöz passzoló árnyalatot is találtam. Kolléganőmnek is ajánlottam, ő is nagyon elégedett vele. Szóval 5 csillag, minimum :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Glyceryl Myristate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Isopropyl Lanolate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Myristate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Farnesol, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.