Chanel

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. október 10.

Ár:   €35
Lelőhely:   parfümériák, online

Az első, Chanel által szabadalommal védett, 3D nyomtatóval készült szempillaspirálkefe. A kefe méhsejtstruktúrája pontosan a megfelelő mennyiségű festéket veszi fel. A szempillákat egyetlen húzással szétválasztja és volument ad nekik.

Chanel Le Volume De Chanel Mascara travel size - új
Ár: 1800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
LaraK5

2019. július 8.

Az előttem szólókkal csak egyetérteni tudok! Teljes csalódás! Alíg dúsítja a pillákat és még a végüket sem fedi be rendesen csak nagy erőfeszítések árán! Én az eredeti volume de chanelt nem próbáltam ezelőtt, de ez a termék teljesen elvette tőle a kedvem, szóval nem hiszem, hogy 10en ezer forintért megéri az újabb próbát...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Regi84

2019. március 14.

Aki szerette a régit ezt meg ne vegye! Iszonyat csalódás, az elején elment, de akkor se volt semmivel jobb mint az elődje, aztan kezdett összeállni, ok ezt is megszoktam bár később, szokásosan 1-2 csepp szemfestéklemosó bele, de nem csinált vele semmi. Slussz poén az egészben, hogy a tubus oldalára folyton kimegy egy csomó festék???? Ami szerintem nagyon gagyi ennyi pénzért. Kenődik is, nem is dúsít rendesen. Kuka... remélem az eredetit nem fogjak kivonni a forgalomból mert ennél az essence is jobb....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Lolatapsi

2019. február 19.

Csak úgy mint az Ecriture tus, ez is kritikán alul teljesít. Először is poklab szempillat csinál az első hsznalatokkor, felkenodik a szemhejra. A vége az hogy a Clinique Chubby spiraljaval kell szétválasztani a pillaimat. Nevetséges ennyi pénzért és Chanel név alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Connie13

2019. február 5.

Hogy jár a lány, ha nem a férjével vesz szempillaspirált... a férj mint egy belső hang, halkan súgja a fülembe, hogy ne kísérletezz, ne az árat nézd! Azt vedd, ami biztos jó... Aha, persze. Nem volt a hang, ami súgott volna, elcsábultam. Ez egy hónapja volt. Csodálatos 3 hetet töltöttünk együtt. Úgy működött, mint álmaimban. Kb 3 perc alatt hosszú, ívelt, dús... Büszke voltam magamra! Aztán nagyjából három hét után megváltozott valami. Nem tudtam szépen felvinni, mintha apró gyöngyök lettek volna a pillámra felfűzve, a golyók között pedig semmi festék nem tapadt meg. Több réteggel tovább romlott a helyzet, néhány óra múlva pedig az összes fekete darabka az arcomon volt már, mèg a szám körül is. Higitani próbáltam, tisztitottam a kefét, az összkép vállalhatóbb lett, de a potyogás fokozódott. Azért az a luxuson is messze túlmutat, hogy 3 hétre vegyek egy spirált tizenezrekért. Kellett vennem másik spirált, mert használhatatlan lett. A férjemet magammal vittem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

szeliger

2018. november 18.

2018.okt.11.
Szóval itt van ez a huszonegyedik századi technológia, már a szempillaspirált is a nyomtatóból vesszük ki :) Naná, hogy kíváncsi voltam rá!
Két napja használom és elég jó kis darab. Tetszik a tubus, ezekkel a recékkel valóban van egy futurisztikus hangulata. A kefe maga elsőre furcsa, nekem úgy tűnt, mintha be lenne rajta száradva a festék. Az aggodalom alaptalan volt, nagyon szépen szétválaszt, gyönyörűen, egyenletesen viszi fel a festéket, én alul is könnyen tudtam a kefével pingálni. A szempillák teljesen rendben vannak mellette, volument ad, hosszabbít, megtartják az ívüket, nem kókadnak le és nem is keményednek fel. Egyelőre szempillaalap nélkül használom, hogy tudjam, mire képes magában. A tartóssággal is elégedett vagyok, a felső pillasoron úgy tűnik, hogy tökéletesen ül. Az alsóról van egy kis kopás, pandázás, azért napközben néha rá kell nézni, hogy hogyan is állunk. A lemosás viszonylag egyszerű, a Nivea kétfázisú könnyen és gyorsan leszedi.
Azért ez egy baromi drága spirál, úgyhogy nem maradéktalan az öröm. Szerencsére a hagyományos Le Volume formuláján változtattak, csak remélni tudom, hogy nem fog szempilla töredezést csinálni, mint az ősanyja (ha mégis így lenne, beszámolok majd róla). Pillanatnyilag egy versenytársát ismerem, ez a MAC Upward Lash és erősen mérlegelnem kell, hogy melyiket tartsam jobbnak.

2018.nov. 18.
Több mint egy hónap rendszeres használat után rontanom kell az értékelésén. Egyrészt a spirál mostanra már valóban beszáradni látszik, a festék egyre sűrűbb a kefén és a kefe is nehezebben teríti egyenletesre a festéket a pillákon, úgy veszem észre, hogy kevésbé választja szét a szempillákat is. Egyelőre nem akarok a keféhez nyúlni, ugyanakkor lehetségesnek tartom, hogy egy jó alapos tisztítás hiányozna neki, talán akkor megint rendesen dolgozna. A festék töményedésével a szempillákon sem tart rendesen, gyakorlatilag két óra elteltével már vállalhatatlanul pandásan nézek ki. Hozott már kényelmetlen szituációba, belenéztem a tükörbe és elszörnyedve láttam meg, hogy teljesen szétkenődött. Nem mindig van lehetőségem és időm ellenőrizgetni, hogy milyen állapotban van a sminkem, tehát ez a spirál is pénzkidobásnak bizonyult hosszútávon. Kb. két hétig működött csak úgy, ahogy az elvárható lenne, biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

2018.okt.11.

2018.nov. 18.

karaibrahimgil

2018. október 13.

Külföldről szereztem be, már nagyon kíváncsi voltam rá. Nem okozott csalódást. Nagyon szépen elválaszt; szép, természetesen dús hatást varázsol, pont olyat, amit elvárnék egy spiráltól. Sajnos csak kevesen képek erre.
Azonban drámai hatás nem várható tőle, cserébe viszont tartós, nem pereg le, és a csoffadt kis alsó pilláimmal is tud mit kezdeni.
A csomagolás pedig... ejha. Odavagyok a külsejéért, amely mintha sok száz szempilla lenyomatából tevődne össze, amelyek bakelit lemezt szerettek volna megformázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Wey1122

2018. szeptember 20.

2 napja hasznàlom az egyik nèmet női magazinba volt,mint minta. Kefe tènyleg nem mindennapi. Szerintem elèg sok mennyisèget vesz fel nekem felső pillasort szèpen megszèpìti,hosszabìtja. Intenzìv fekete szìne van,nem pörög le nem lesznek panda szemeim a nap vègère sem! Egèsz nap a helyèn marad! Alsò szempillàimnàl akadtak,akadnak kissè gondok meg kell tanulni hasznàlni. Mini spiràlt mindenkèpp elhasznàlom,aztàn majd meglàtjuk lesz-e belőle vètel.Elsőre jò kis spiràlnak tűnik!
Majd jövök vissza frissìteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Majd jövök vissza frissìteni :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.