Chanel

Ár:   12 890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. december 17.

Ár:   12 890 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2019-es karácsonyi limitált kiadás

Szaténfényű ajakrúzs a piros hat árnyalatában. Mandulaolaj és zöldtea tartalma hidratálja és védi az ajkakat. Dekoratív aranyszegélyű tokban.

2019.karácsonyi limitált 807- CHANEL Rouge Allure Luminous Intense Rúzs
Ár: 8900 Ft (+550 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: keveset használt, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Ár: 2000Ft , Eladó: Janasbrigi
Állapot: vadonatúj, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
szeliger

2019. december 12.

807 Rouge Délicieux árnyalatban. A tokról muszáj beszélni, mert álomszép. Klasszikus forma, súlyos, a kézben érezni a tartását. A lakkfekete alapszínt az aranyszegély nagyon elegánssá teszi. A rúzs a jól ismert ruúgós módszerrel emelhető ki, minden milliméterében jól kidolgozott, sehol egy bántó él. A kód a rúzson gravírozva, a rúzs végén a Chanel logo szintén gravírozva, a kupakon a felirat fehér festékkel a sima felületből ujjal érezhetően jól kiemelkedik. Ez az a csomagolás, ami egy luxuskozmetikumoktól elvárható, a design tökéletes.
A rúzs minősége is teljesen rendben van. Szépen, egyeneletesen terül az ajkakon, nem ül bele a ráncokba. A száj bőréhez is gyengéd, kényelmes viselet, nem szárít, én még a hidratáló hatást is éreztem, amit ígért. A kopás is egyeneletes, az idő múlásával szinte eggyé válik az ajak bőrével. Tartóssága átlagos, evés-ivás közben ez is megkopik, de legalább lehet frissíteni.
Az én nagy bajom a színnel van. A neten maximális dicséretet kapott, a legtöbb oldalon már ki is árusították, alig elérhető. Láttam róla előzetes fotókat, már előre kinéztem, hogy ez a szín lesz az enyém. A valóságban mégsem működk rajtam, úgy jártam vele, mint az EL Rebellious Rose színével, azt is mindenki dicséri, rajtam meg nem mutat. Annyira beleolvad az arcomba, inkább ront az összképen, mint javítana. Próbáltam én már mindent, alá élénkebb szájceruzát, pinkesebb szájceruzát, fölé szájfényt, lehet javítani rajta, csak hát ebben a kategóriában ne kelljen már ennyi kellékkel tupírozni.
Mindent összevetve bármennyire is akartam szeretni, nem tudta beverekedni magát az élmezőnybe, úgyhogy vállalva azt, hogy a színválasztással én voltam valószínűleg a béna, tőlem csak négy csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecyl Neopentanoate, Synthetic Wax, Polyglyceryl-10 Decaisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Hydrogenated Coconut Oil, Hydrogenated Castor Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Dimethicone
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: CI 12085, Cl 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 21 / CI 45380, CI 45410, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Kaolin 0 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.