Chanel

Ár:   19 640 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   19 640 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-os tavaszi limitált kiadás

A rózsaszín, korall és bézs sávok a napfelkelte első sugaraira emlékeztetnek.

hopihe11

2016. július 14.

Nagyon szép a csomagolás, hiányolom belőle az ecsetet. A sima Chanel pirosítómat jobban szeretem, ez inkább gyűjtőknek való szerintem, már csak az összetevői miatt is:(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

szeliger

2016. február 5.

Nem sokat mérlegeltek a divatháznál, belepakoltak ebbe a pirosítóba mindent, parabeneket, illatanyagot és leginkább jó sok pigmentet. Én sem sokat mérlegeltem, amikor megláttam, már a promo képek alapján tudtam, hogy ez nekem kell. Aztán persze van úgy, hogy a képek csábítóak, de amikor meglátom, már nem is olyan elbűvölő a termék. Itt nem erről van szó, a valóságban sokkal, de sokkal szebb, mint a képeken. A jellegzetes lakkfekete dobozka bársonytokban rejlik, külön másik tokban hozzá kis ecset. Felnyitva teljes méretű tükör, picit hiányolom, hogy a pirosító részt semmi nem takarja le, így a tükör azért piszkolódik, a festékszemcsék rászállnak. A bézses részben egészen finom aranycsillámokat látok, a többi színben is úgy tűnik, hogy vannak csillámok, de csak akkor villannak meg, ha ide-oda fogatom a dobozt, még az is lehet, hogy a bézsről vittem át az ecsettel. A pirosító erősen pigmentált, én elsőre rendesen túl is toltam, magam is megijedtem az eredménytől. Elég intenzív virágos-púderes illata van, sokáig érezni. Ez saját arcról nem jön át annyira, de én a karomon a színekkel játszottam, onnan az illat tényleg sokáig mutatja magát. Legalább hat különféle árnyalatot húztam ki viszonylag könnyen, a korallostól a pinkig, a paletta beosztása lehetővé teszi még nagyobb ecsettel is a színek keverését. A színek nagyon tartósak és nagyon jól mutatnak arcon is. Az intenzív színek ellenére egyáltalán nem poroz, az egyik legjobb minőségű pirosító, amivel valaha is dolgom volt. Az adag jó nagy, sokáig elég lesz. Így kell kinéznie egy pirosítónak, szép nagy kerek ötös, vegyétek, vigyétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.