Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Egy szempillaspirál, két hatással:

• Volumen - Azonnal nagyobbnak tűnő, feltűnően fekete pillák.
  • Kezelés -  Aktív összetevői minden egyes használattal vastagítják a szempillákat, a panthenol pedig erősebbé teszi őket.

senskin

2019. október 8.

Nagyon nagyon jó spirál! Intenzív fekete szín, nem potyog, nem pereg le. Maximálisan kiemeli és dúsítja a pillákat. A Lancome után próbáltam ki, nem csalódtam benne! :)

Ezerszer újravettem! Tartós, dús, szexi és imádom! BEST OF THE BEST :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Ezerszer újravettem! Tartós, dús, szexi és imádom! BEST OF THE BEST :)

sky

2019. július 11.

Üdv a ház népének. Én szeretem, nemrég találtam rá, miután már ordasat csalódtam több high-end (Lancome, Estée) szempilla spirálban, gondoltam jöjjön valami új. Extra-fekete, nem potyog, nálam tartós. Vizet/nedvességet nem bírja, de ilyet nem is ígér. Szeretem a keféjét, a kissé zselésebb állagot, nagyon szépen megemel, dúsít. Csomagolás strapabíró, korrekt. Újravevős. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

panelli

2017. augusztus 22.

Nekem nagyon bevált. Egyetlen spirál sem ápolta ilyen szépen a pilláimat. Nem pereg, nincsenek panda-foltok. Amit külön kiemelnék, nem kell sokszor áthúzni a szép volumenért. Kiemelkedő az ár-érték aránya, az pedig extra bónuszpont, hogy a kontaktlencsémet sem szárítja vagy irritálja. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Martas

2017. május 27.

Dús és hosszú pillákat csinál. Építhető, nem csomósodik. Eddig bourjois spirálokat használtam, ezektől látványosabb eredményt ad. Nekem egyáltalán nem maszatolódik, lemosáskor viszont könnyen eltávolítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

hopihe11

2017. február 11.

Szép pillákat csinál, viszont tényleg nagyon hamar elkenődik. Ezért az árért ki kellene tartania estig. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

szeliger

2016. október 24.

Ismét egy szempillaspirál, amit nyugodtan kihagyhattam volna. A kefe hagyományos szálas, a festék erősen tus illatú, amihez egy kis virágos jellegű illat is társul. Feketének fekete, de el tudnék képzelni mélyebb fekete színt is. A pillákat elég jól szétválasztja, hozzávetőleg öt pillánként kettő azért összetapad. Hosszít, ível és volument ad, de mindegyiket csak mértékkel, mindenféle túlzás nélkül. Felviteltől számítva kb. két óra, amíg vállalható az eredmény, négy-hat óra múlva az alsó pillákon már semmi nincs, a szemhéj alatt viszont szép sötét karika virít. A pillákat kicsit nehezíti, az ívet az első órákban még tartja, később már veszítenek az ívükből.
Egyáltalán nem vagyok elégedett, ennyi pénzért többet várnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 24.

Egyáltalán nem vagyok elégedett, ennyi pénzért többet várnék.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.