Clinique

Ár:   16800   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   16800
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló szemránckrém, mely feszessé teszi a szemkörnyék bőrét és segít elhalványítani a ráncokat, szarkalábakat. Kipárnázza és ragyogóvá teszi a szemkörnyék bőrét. Kifejezetten megereszkedett bőrre.

ilditoth

2019. augusztus 20.

Szépek az összetevői, kellemesen hidratálja a szemem alatti részt, de ennyi. Egy dm-es szemkrémnél nem nyújt nagyobb élményt, és nem is hatásosabb, összetevők ide vagy oda. Nyilván nem egy krém mulasztja el a ráncokat, a karikákat és a duzzanatokat, ez nem reális elvárás, ehhez plasztikai sebész kell, de ennyi pénzért többet vártam volna... sajnos, megint bedőltem.
Nagyon nagy hátránya, hogy baromira csípi a szemem, ha kicsit közelebb kenem a szempillák tövéhez, de ugye itt is vannak ráncocskák, kellene itt is a hidratálás.
Szóval nem rossz, de a teljesítményéhez képest drága, ezért lepontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Szóval nem rossz, de a teljesítményéhez képest drága, ezért lepontozom.

juditkaa70

2019. július 15.

A szemkörnyéket mélyen hidratálja,de más kiemelkedő funkciója nincs. Azt gondolom,hogy ennyi pénzért,azért valami extrát nyújthatna ez a szemkrém. Elhasználom,de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 15.

varnaim

2018. június 21.

Kb.1 hónapnyi használat után azt kell mondjam, hogy nagyon kellemes krém, szeretem az állagát, rögtön beszívódik, alig kell beütögetni a bőrbe. Feszességet nem érzek felkenés után, de hátha idővel ez is megtörténik (ami kisebb csoda lenne, hiszen ebben a korban rajtam már csak a szike segíthet :)) Viszont az mindenképpen emel az értékén, hogy csak zöld és néhány sárga pontos összetevői vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 21.

strauszkinga

2018. március 10.

Egy 3 ml-es terméket használtam el, Clinique by pixiboxban volt. Esténként használtam, nekem nappalra túl zsíros lenne. Nagyon szerettem a használatát, beütögettem, szép szemkörnyéket eredményezett. Ez a kiszerelés nekem hónapokig elég volt. Kár, hogy ilyen drága, csak emiatt nem veszem meg nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Kremcica

2018. március 4.

Pixis Clinique kiadásban kaptam ebből a krémből egy mini 3 ml példány. Nagyon picike, de mivel elég tömör a krém kevés kell belőle és lassan is fogy. Őszintén szólva annyira nem vagyok elájulva tőle... Mint hidratáló tökéletes, a benne lévő csillámok tényleg optikailag javítanak a szemkörnyéken. De hogy ránctalanító hatása lenne azt azért kétlem. Nem okoz irritációt, semmilyen problémát (szép az incije) de messze van a csodaszertől és a csomagolása sem szerencsés. Az eredeti ára meg konkrétan röhejesen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

mujerconfused

2018. március 4.

Szintén Pixi, meglepően sűrű de mégis könnyű krém. Semmi irritációt nem okoz és jól esik használni, de mivel nem igazán karikásak a szemeim és még durva ráncaim sincsenek ezért túl nagy hatását nem láttam. Az teljes ára horror, de ez a pinduri minta is sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Lucyshyne

2017. december 3.

Pixiboxban jutottam hozzá a 3 ml-es kiszereléséhez. Reggel és este használom. A szemem alatt sötét karikák vannak, illetve 31 éves létemre sajnos már nevetésnél ott vannak azok a hitvány ráncok is a szemem körül. Na hát ettől a krémtől az égvilágon semmi nem történt egyik problémámmal sem. Nagy csalódás, mert hatalmas Clinique rajongó vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

reaC30

2017. augusztus 19.

Nagyon jó kis krém,bár nem tudom, hogy ebben az árkategóriában vannak-e jobb krémek. Valószínűleg. Aki tud ilyet, az írja meg! :-) Tehát szerintem az árát nem éri meg, főleg, hogy tégelyes krém és hát még ha az első hónapban láthatunk is valami javulást a szemkörnyékünkön, később nem mérvadó a hatása. Nem tudom miért nem lehet a ránctalanító krémeket kizárólag pumpás kiszerelésben gyártani? Talán még hatna a tartalom felénél is a krém. Valószínűleg nem veszem újra, mert keresek valami hatékonyabbat ebben az árfekvésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

erika81

2017. július 17.

3 ml mini termékhez jutottam hozzá.
Az állaga picit kemény, de mivel kevés kell belőle, így jobb is, mert nehéz vele túlzásba esni.
Nagyon jól hidratálja a szemkörnyéki bőrt és ugyan ez nincs a leírásban, de talán a szemem alatti karikák is kevésbé szembetűnőek reggelente. Nem könnyezik tőle a szemem.
A mintát esténként elhasználom, de mivel ennyit nem költök szemránckrémre, így nagyban megvenni nem fogom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

3 ml mini termékhez jutottam hozzá.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Felületi hártya képző anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.