Clinique

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 30.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

A  szemkörnyék akár 4 hét alatt megfiatalodik. A szarkalábak és szem körüli ráncok 12 hét alatt drámaian csökkennek.

Water / Aqua Squalane eo 1 0Butylene Glycol h 1 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Glycerin h 0 0Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride eo Dimethicone eo I szil 1 0Methyl Gluceth-20 h PEG-100 Stearate ti 0 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Glyceryl Stearate eo I euPEG-8 h Polymethylsilsesquioxane szil Hydrogenated Lecithin eu Hypnea Musciformis (Algae) ExtractGellidiela Acerosa Extract Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Crithmum Maritimum (Sea Fennel) Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Padina Pavonica Thallus Extract Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Saccharomyces Ferment Filtrate h Whey Protein Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Micrococcus Lysate Persea Gratissima (Avocado) Sterols Ergothioneine a Biotin v Acetyl Glucosamine h Caffeine Lecithin eo I eu Palmitoyl Oligopeptide pep Glyceryl Polymethacrylate Caprylic / Capric Triglyceride eo Polysilicone-11 szil Propylene Glycol Dicaprate eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sucrose h Trehalose h Pentylene Glycol Carbomer Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Tromethamine Phytosphingosine Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Cholesterol eo I eu 0 0Zinc PCA h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Hydroxyethylcellulose Sodium Hyaluronate h 0 0Potassium Sulfate Citric Acid kh Caprylyl Glycol eo I h Sodium Citrate Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate ti Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 23.

Nagyon kedvelem a szetteket, mert mindig tartalmaznak az ismert termékek mellett olyat, amit szívesen kipróbálok. Így jutottam most is egy 5 ml-es tégelyes mintához, ami a teljes kiszerelés harmada.
Hogy visszafiatalította-e az 5 ml a szemkörnyékemet? Persze hogy nem, nem is gondoltam ilyen gyors és frenetikus hatásra.
Ugyanakkor már ez a pár ml is érzékeltette, hogy egy jó termékről van szó, amit máskor is szívesen használnék, mivel nagyon kellemes érzés viselni, gyorsan felszívódik és megfelelő hidratálást biztosít. A márkától megszokottan illatmentes, ami nálam külön pozitívum. Nem így a tégely, amibe a teljes méret is kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 23.

zsu044

2017. június 20.

Ha ránctalanításról van szó, nem hiszek a szemkrémekben, a már meglévő dinamikus ráncokon már semmi nem segít, csak egy jó plasztikai sebész, meg a Botox. A megelőzésben nagy szerepe van a megfelelő ápolásnak, de a genetika az genetika, azt semmilyen krémmel nem lehet felülírni. Épp ezért vagyok nagyon szkeptikus a szemkrémek terén, és nem is vagyok hajlandó 1-2 ezer Forintnál többet költeni szemkörnyékápolóra. DE. Kipróbáltam a Repairwear laser focus szemkörnyékápoló krémet, és azt kell mondanom, egy csoda. Nem, nem tünteti el a szarkalábakat, de valahogy sokkal tömörebb, ruganyosabb a szemem körüli bőr, mióta ezt használom. Jellemzően estére mindig mélyebbek a szemem körüli ráncok, ezzel a krémmel ez a jelenség is sokkal lágyabb. Az összetétele is nagyon rendben van, azt hiszem, ha elfogy az 5ml-es minta, ami amúgy meglepően sokáig kitart, megveszem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Cannes

2017. január 8.

Testes krém jól ápol a termék mintáját használom ami úgy tünik sokáig elég lesz hosszú távú hatására kiváncsi leszek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 8.

Pöti

2016. november 5.

Nekem is kis mintamókusom van belőle. Az igazi ránctalanításban én nem hiszek, már amennyiben a krémek ilyen jellegű hatására gondolok. Ha víz- és zsírhiányos a szemkörnyékünk, akkor egy jól hidratáló krém is segíthet, de ugye ez nem ránctalanítás. Már hetek óta használom ezt a krémet, tényleg testes, jól ápol. Szeretem, de az ára botrányos. Ennyit nem ér, mert ez is igazából csak hidratál, ha valóban ennyibe kerül, akkor már inkább az ANR balzsamos szemkrémjét választom, mert az nekem sokkal jobban bevált. Az ár/érték arány miatt nálam ez csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

hanniko

2016. április 28.

Nekem is mintám van belőle,de régóta használom,sokáig kitart,így merek véleményt mondani róla.Jól esik használni,mert sűrű,testes krém.A szememet nem irritálja,de hát ez a Clinique-nél alap.A szarkalábakkal viszont az égvilágon semmit nem csinál.De meggyőződésem hogy arra két "szer" létezik:sok folyadék és sok alvás :) Bajban vagyok a pontozással...nem kifejezetten rossz krém,de ha azt nézem,mit ígér...csak 3 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

dobolank

2016. március 30.

Jól hidratáló, kellemes krém, amiből egy 5 milis kiszerelést kaptam valamikor egy akcióban. Hogy bármilyen ráncocskát is eltüntetne, azt nem mondanám. Nem látom, mi az a plusz, amit ő ad akár a márka hidratálókrémjeihez képest - ha nem lennének a téli időszakok, amikor mégsicsak jól jön egy kis plusz táplálás, pláne ilyen szuper felszívódás mellett. Ez utóbbi a krém nagy előnye, és hogy nem irritál.
Ami a hidratálás útján való ránckisimítást meg táskafelcuppantást illeti, arra vegyetek inkább egy szérumot, PC hyaluron, EL ANR, de még a Benton BHA szintén hyaluronos zöld cucc is jobb ebben - legalábbis nekem. Vagy az avene eluage-t, aminek ez a krém a nyomába sem ér sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

umpalumpa

2016. március 12.

5 ml-es mintacskat kaptam. Mar a vegen jarok. Testes, de tokeletesen felszivodo kence, a most mar jobban latszodo rancocskaimat nem toltogette fel, pedig meg nem kell sokat kuszkodnie. Szivesen kentem, de duplazassal sem volt elegendo smink ala, pedig gondosan megvalogatom a korrektoraimat es igyekszem eleg folyadekot inni, h ne aszalodjon a borom. Nem vennem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

KezdoManias

2015. december 9.

Ajándékcsomag részeként került hozzám, és miután elfogyott az EL kencém, őt bontottam meg. Nagyon sajnálom, hogy tégelyes és nem tubusos kivitel, így előnyként élem meg, hogy csak 5 ml van a dobozkában. Talán nem tűnik el minden jósága a kelleténél korábban. Merthogy egyébként bizony elégedett vagyok vele! Egész sűrű, fehér színű kence, mindig csodálkozom is, hogy milyen gyorsan felszívja a bőröm. A szemfestékekkel sem volt utána gondom, bár nem vagyok egy nagy sminkmester.
Kb. 3 hete használom reggel és este, és - remélve, hogy nem csak placebo vagy szilikon hatás - úgy tűnik, az elődjénél jobban működik! Mintha kevésbé lennének mélyek a szemem körüli kis szarkalábacskák. Valószínűleg tényleg hat a nem mimikai jellegű, kevésbé mély barázdákra, csak ajánlani tudom! Miután elfogytak az egyéb készleteim, úgy gondolom, újra beszerzős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Heraklion

2015. november 27.

Jó krém, tényleg ápolja a bőrt szépen, de ráncfeltöltést nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Jó krém, tényleg ápolja a bőrt szépen, de ráncfeltöltést nem tapasztaltam.

erika81

2015. július 9.

Vásárláskor kapott neszeszerben jutottam hozzá egy 5 ml mintához. A szememet nem csipi használat után, nem könnyezek tőle.
Szerencsére ránc csökkentésére még nincs szükségem (vagy csak én nem vettem még észre), inkább megelőzésre használom reggel és este. Könnyű rá sminkelni, így nekem egyenlőre megfelel, viszont amennyit elkérnek érte annyiért biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Methyl Gluceth-20, PEG-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Ferment Filtrate, Acetyl Glucosamine, Sucrose, Trehalose, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Squalane eo 1 0

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Felületi hártya képző anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Térfogatnövelő segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.