St. Ives

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2012. január 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

krisztinka88

2013. március 22.

Két tubussal elhasználtam még régen, mert egészségesnek gondoltam, akkor még nem figyeltem, hogy milyenek az összetevők. Valamiért azt hittem, (20 évesen) hogy ez egy fenomenálisan jó és bio krém, lehet hogy volt valami erre utaló reklámja, ami megtévesztett. Semmit sem csinált, de szó szerint semmit, reggel-este használtam, és a második tubus végénél jártam körülbelül, amikor a kozmetikus megjegyezte, hogy milyen csúnya száraz részek vannak az arcomon, váltsak krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

mstindigo

2013. március 22.

Nagyon régen használtam, kb. 5-6 éve, párszor újra is vettem, mert hallottam, hogy a kollagén jó a bőrnek. (Alkoholos vackokkal jól szétszárítottam, aztán ezt rákentem...) Az összetevőit nézve, meg amiket még mellette használtam, nem csodálom, hogy egyfolytában küzködtem a csúnya bőrömmel, és hálát adok, hogy a km-nek köszönhetően tudatos vásároló lettem, és a bőröm is gyönyörű lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

grizus

2012. szeptember 24.

Én is szívesen használtam, de féltem tőle, mert paraffinos, stb. Állítólag a parabének is károsak. Többek között ezért rizikós neten venni krémet. Amúgy ez az elsô hozzászólásom, sziasztok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

angie10

2012. szeptember 6.

E-bay-en sikerult rendelnem ket tegellyel az eredeti krembol. Imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

E-bay-en sikerult rendelnem ket tegellyel az eredeti krembol. Imadom.

Pipacs

2012. június 28.

Nagyon jól felfrissíti az arcbőrt. Jó az állaga és az illata. Én sem tudom, lehet-e még valamerre kapni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 28.

hemish77

2012. március 21.

Nagyon szerettem használni, nekem nagyon jól bevált. Sajnos nem találom sehol, nagyon fogy az utolsó tubus. Segítsen valaki aki tudja, hogy hol kapható még!
A bőrrandírt és az uborkás maszkot is használtam sokáig, de már nem találom sehol!
Amúgy csak annyit, hogy 25 éves korom óta használtam, most vagyok 35 és rendszeresen 26-28-nak néznek. :-)) Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 21.

missvirtual

2011. október 18.

Ez a kedvenc arckrémem. Nekem nagyon bevált. Száraz bőröm van, remekül hidratál, az illata is nagyon kellemes. Most is ilyet vennék, ha még volna a polcokon. A cég -- ami egyébként amerikai, nem svájci -- kivonul a magyar piacról. Sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 18.

sandoragi0

2011. október 10.

Az illata semleges,se nem jó,se nem rossz. Az állaga jó,de semmit sem ért, hiába kollagénes,a bőröm egyáltalán nem lett tőle feszesebb vagy tömörebb. Nem vált be!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 10.

mucó

2011. július 31.

Ezt az arckrémet én már 12 éve használom, nagyon meg vagyok elégedve vele.Reggel és este is bekrémezem vele az arcom, és a dekoltázsom. Ha fáradtan ébredek, ez a krém felfrissíti a bőröm. Szerintem a krém használatától van az, hogy mindenki, aki nem tudja, hogy hány éves vagyok az legalább 6-7 évvel fiatalabbnak gondol a valódi koromnál. Ennek a márkának más termékeit is használom, ezzet is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 31.

cirmok

2011. március 11.

Rendszeresen kipróbálok új krémeket, de ennél a krémnél letáboroztam, már a másodikat használom. Nagy tubus, jó áron. Nagyon könnyen beszívódik, nem ragacsos, megszüntette az állandóan visszatérő húzódó érzést, és feszesít is. Visszafogott illat. Éste és reggel is használom, könnyen lehet smikelni utána, nem kell órákat várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 11.

Antioxidánsok: Viola Tricolor Extract, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Viola Tricolor Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Elastin, Soluble Collagen, Sorbitol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Helianthus Annuus Extract, Viola Tricolor Extract, Cetyl Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Triethanolamine
Illatanyagok: Methylparaben, Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Limonene, Lyral, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Benzyl Alcohol

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

A hármoszínű árvácska kivonata, mely antioxidáns, gyulladáscsökkentő, antimikrobiális és foltellenes tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön használva (forrás), valamint bőrnyugtató hatással is bír (forrás). Az összevevő egyik gyártója szerint a háromszínű árvácska kivonatáról kimutatták, hogy csökkenti a bőr nedvességvesztését és fokozza a bőr vízmegtartó képességét is.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.