Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

Vérnarancsos, eukaliptuszos és zsályás kézterápiás kézkrém mely shea vajat, makadámdió olajat, és vérnarancs, keserűnarancs, eukaliptusz és zsálya kivonatokat tartalmaz, melyek intenzíven táplálják a bőrt, ezáltal észrevehetően simábbá válnak a kezek.

• Hidratáló ceramidokat és antioxidánsban gazdag E-vitamint tartalmaz
  • A mirha kivonat ápolja a körmöt és a körömágyat
  • Színezékektől, ásványi olajtól, parabénektől, ftalátoktól, propilén-glikoltól mentes formula

Water / Aqua Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Zea Mays Starch Hydroxyethyl Urea h Emulsifying Wax NF eu 0 1Stearic Acid eo I eu 2 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Isopropyl Myristate eo I i 5 3Saccharide Isomerate h Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract Juniperus Communis (Juniper) Oil i Angelica Archangelica Root Extract i Saccharomyces Ferment Caprylic / Capric Triglyceride eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sucrose Distearate ti I eo I eu 0 2Arginine Dimethicone eo I szil 1 0Glycerin h 0 0Caprylyl Methicone szil Sucrose Stearate ti I eo I eu 0 0Behentrimonium Methosulfate ti Sodium Lauroyl Lactylate eu Polysorbate 20 ti I eu 0 0Commiphora Myrrha (Myrrh) Resin Extract Ceramide 3 Phytosphingosine Ceramide 6-II Cholesterol eo I eu 0 0Carbomer Xanthan Gum ti I eu Lecithin eo I eu Hydrolyzed Soy Protein h Caprylyl Glycol eo I h Hyaluronic Acid h Ascorbyl Glucoside a I v Tocotrienols a I v Tocopherol a I v 2 2Elaeis Guineensis (Palm) Oil eo Ceramide 1 Squalene a I eo Parfum / Fragrance i Disodium EDTA Citric Acid kh Butylene Glycol h 1 0Hexylene Glycol ti I eu 1 1Limonene i Linalool i Citral i Alpha-Isomethyl Ionone i Geraniol i Phenoxyethanol ta Polyaminopropyl Biguanide ta Methylisothiazolinone ta Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta

Marietta1977

2017. október 24.

Gyorsan beszívódik, kellemes az illata és nagyon hasznos kis találmány így a hideg időszakra, elég sokáig elég szerencsére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

ErikaTownsend

2015. november 29.

Száraz kezemet remekül hidratálja, nem hagy zsíros érzést, a bőr jól beszívja.
Az illata meg egyszerűen mennyei! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.

Száraz kezemet remekül hidratálja, nem hagy zsíros érzést, a bőr jól beszívja.
Az illata meg egyszerűen mennyei! :)

arwena

2015. november 1.

Szuperül hidratál, pár nap alatt rendbetette az extrém módon kiszáradt kezemet, komolyan látványos az eredmény. Emellett az épp virgonckodó ekcémámnak sem ártott (nem azt mondom hogy helyretette, de nem bántotta). Szerintem ennyi pénzért abszolút megéri, ennyiért rengeteg hatástalan és rossz kézkrém is van a piacon, akkor már ezt. Ja és az illatok... én pont ebbe szerettem bele (meg két másikba), de a fél boltot fel tudtam volna vásárolni.

Update (2015 nov): lassan két év telt el, de még mindig a legjobb kézkrém amit ismerek. Most épp egy másik illatot használok (avokádós), az is ugyanilyen szuper. A nagy kiszerelés kb egy évig volt elég napi használattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

eveartstar

2014. március 13.

Nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik. Hosszan tartó hatásáról egyenlőre nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 13.

umpalumpa

2013. december 31.

Mint arwena én is ekcémás kézzel szenvedek és szintén nem bántotta a kezem, pedig az illatos kézkrémeket nem szokta jól tűrni a bőröm. Az illata fenomenális, állaga pont jó, maradéktalanul felszívódik, nagyon finom tapintású és illatú vele a kezem. Sokáig szagolgatom bekenés után. Ezt csomagban kaptam. Ha eljutok a boltba nagy kiszerelésben is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

Hoagirl

2013. április 15.

Mindenképp ezt az illatot akartam kipróbálni, a boltban még a gránátalmás nagyon tetszett, úgyhogy topogtam egy kicsit tanácstalanul, de végül előjött a dacos énem és megbeszéltem magammal, ezt akartam megvenni, ezért jöttem, ezt is viszem el! :) Nem bántam meg, nagyon kellemes az illata, a tubusban elég töménynek tűnt, de kézre felkenve már isteni az illata, nagyon kevés elég belőle, azonnal beszívódik, nem hagy ragacsos réteget a bőrön. Szerintem sokkal jobb, mint a L'occitane kézkrémje. De azért a gránátalmásra, levendulásra és az avokádósra ha ez elfogyott, szép sorban rárepülök. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

wishes

2013. február 22.

Impozáns a csomagolása, gazdagon hidratál, gyorsan beszívódik, és isteni fűszeres illata van... kell ennél több? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocotrienols, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Saccharide Isomerate, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocotrienols, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Myristate, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Sucrose Distearate, Dimethicone, Sucrose Stearate, Cholesterol, Lecithin, Caprylyl Glycol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Squalene
Emulgeálószerek: Emulsifying Wax NF, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Sucrose Distearate, Sucrose Stearate, Sodium Lauroyl Lactylate, Polysorbate 20, Cholesterol, Xanthan Gum, Lecithin, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sucrose Distearate, Sucrose Stearate, Behentrimonium Methosulfate, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Juniperus Communis (Juniper) Oil, Angelica Archangelica Root Extract, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Polyaminopropyl Biguanide, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Nem szabványos INCI név. A Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, PEG-150 Stearate és Steareth-20-t tartalmazó összetevő elegyet hívják így, amit emulgeálószerként használnak a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)