Dermacol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2012. július 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

18 órán át gatolja a bőr kifényesedését.

KataDorozlai

2015. március 28.

Nekem az 1-es Pale van meg, felkenés utáni 10 percben mutat valamit, aztán fokozatosan jön le az arcomról, maszatol. Nekem kicsit nehéz volt egyenletesen eldolgozni...
Párszor használtam csak, mivel az amúgy is pirosas arcszínemhez nem valami jó ötlet a rózsaszínes alapozó. Sajnos ezt csak utólag tudtam meg :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

csokissex

2014. május 22.

Csalódás a termék. Nekem túl rózsaszínesek az árnyalatok és szinte lekopik az orromról és szinte 1 óra után már fényes is az egész arcom. Bocsánat mindenkitől a kifejezésért, de egy olcsó kis termék viszonylag normális csomagolásban. Igazából semmit nem tud, csak maszatol, fényesedik és kopik. Drogériába való. De akinek ez bejön annak biztos nem lesz csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 22.

v.szilvia789

2014. január 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódnom kellett. Nekem is a pale árnyalat van meg. Nagyon világos és rózsaszínes beütésű. Sötétebb púderre lehet korrigálni a színén. A 18 órás tartósságból előbb vonjunk gyököt és még az is sok lesz neki. Nálam 1 óra után elkezd fényesedni homlok tájon. A tartóssága jégvirág által leírt módon az orr környékén nagyon gyenge, egy-két orrfújás tönkre teszi az egészet. Mivel az orrom könnyen pirosodik, ez nem túl jó tulajdonsága. Az állaga, kenhetősége kellemes, az illata nekem kicsit retro, olyan mint a régi hajlakkoké. Szóval 2300 Ft+pk.-ért jobb alapozót is kapok a drogériákban, amit ki is tudok próbálni helyben. Jó indulattal kapja a 3 csillagot, mert a bőrkép, amit frissen felkenve mutat, az nagyon szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

jégvirág

2013. szeptember 28.

Frissítés: Le kell vonnom 2 csillagot, mert csúnyán kopik, főleg az orromon, nagyon kenődik, pedig használok púdert.

1-es pale árnyalatban van meg, egész jól megy a világos bőrömhöz, bár néha mintha egy csöppet lenne egy kis narancssárgás beütése, de szerencsére ez nem könnyen észrevehető. Illatos egy alapozó, nem szárít, de sajnos a száraz részeket kiemeli. Nagyon száraz bőrűnek mondanám magam, de az arcom egy része mégis zsíros néha és ez az alapozó nem nagyon mattítja. Sokszor mikor elmegyek a dm-ben a Dermacol-os állványnál, eszembe jut, hogy jobb lett volna a másik alapozó ebből a márkából, egy árban is voltak, de végülis ezt vettem meg. A fedése egyáltalán nem erős, a pattanásokat nem igazán tudja elfedni, rétegezni lehet (a pattanás így is messziről látható), de én nem szeretem a vakolatot. Ezt még elhasználom, nem rossz termék, de sokszor mellőzöm a használatát. Igazából nem szeretem az alapozókat, érzem, hogy van valami az arcomon + vigyázni kell, nehogy elkenődjön (ez eléggé kenődik, sima orrfújást sem bír ki), stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Kendra

2013. augusztus 20.

Valaki tud bővebb infót a Dermacol termékekről? Van olyan üzlet ahol kapható,vagy csak az internetes rendelés marad? Főként az arcápolói érdekelnek,de a smink termékei is kíváncsivá tesznek.( A csomagolásuk telitalálat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Judiit

2013. július 23.

Jéééé... ez is fent van ? :)
Egy egész üveggel elhasználtam már és meg kell mondanom, hogy vetekszik a nagy márkák minőségével. Könnyen eldolgozható, természetes színek és valóban sokáig tartja magát a kezdeti állapot. Nálam 7-8 óra után kezdett el fényleni tőle a bőröm. Tervezem, hogy a többi változatát is kipróbálom. Most a botoxos izgatja a fantáziám :) De van egy vízálló is a kínálatban, de az már stúdió minőségű termék..... Na majd egyszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 23.

Jéééé... ez is fent van ? :)

giudittina1978

2012. június 24.

Eddig a Clinique perfect real alapozóját használtam, de begyulladt a bőröm tőle és maszkos hatást éreztem. Ez az alapozó háromszor kevesebbe kerül, szép a bőröm tőle, nem okoz gyulladást, tartós és nagyon jól mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0