Dove

Ár:   1514 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2013. január 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Krémes formulája táplálja az extra száraz bőrt és segít helyreállítani puhaságát . Bőrgyógyászatilag tesztelt. Az egyedülálló DeepCare COMPLEX természetes bőrtápláló anyagokat és gazdag esszenciális olajokat tartalmaz.

sziluetta

2017. június 16.

Nos nekem nem igazán jött be, ajándékba kaptam és nagyon megörültem neki, anyukám Dove testvaja után teljes meggyőződéssel hittem hogy ez lesz az én legújabb kedvencem. Hát, valahogy állagra és hatásra se jött be, az illata finom, de nekem nem hozza azt a Dove-os hatást amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Damayanti

2015. december 19.

Én általánosságban nem vagyok egy nagy Dove rajongó, bár alapvetően szimpi márka sok szempontból, de pl. az illatuk nem mindig nyeri el a tetszésem (én illatszakértőként szakmai ártalomból is erre sajna lehet irreálisan kényes és érzékeny vagyok :D) és gyakran zavar, hogy olyan tipikus Dove szaga van a legtöbb terméküknek, de a hatásuk ugyanakkor jó. Mikor egy ideig Írországban laktam, gyakran szárazságra hajlamos volt a bőröm, akkoriban találtam ezt a kencét és kipróbáltam. Annyira bevált, hogy ez volt az első és azt hiszem azóta is talán az egyetlen olyan testápoló az életemben, amit az utolsó cseppig elhasználtam és végig ugyan olyan lelkesen szerettem és örültem neki, a hatásnak pedig még inkább :) Ennek valahogy ugyan részben jellegzetes Dove illata volt, de mégis mutatott egy kis különbséget (jó értelemben), ami pedig a legfontosabb, hogy csodásan rendbe tette egyetlen tégely elhasználása a száraz bőrömet és vissza állította a normál állapotát :) gazdag állagú volt de nem túl zsíros, könnyen beszívódott, kézkrémnek is használtam egyúttal és összességében megérte az árát is, tehát igazán jó barátok voltunk :) nekem általában nincs türelmem napi szinten testápolókkal vacakolni és legtöbbször nem használok el egy-egy teljes tégelyt a testápolókból, mert hamarabb unok rájuk és van, hogy végül a kukában végzik akár fél flakonok, ha idő közben megromlanak szép lassan a polcomon jobbról balra és balról jobbra rakosgatás közben, de ez a Dove csoda elixír tényleg az utolsó cseppig elfogyott és újra is vettem volna, ha ez az egy tégely teljesen helyre nem hozta volna a bőrömet :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

szalmonik

2013. október 10.

Szeretem a Dove termékeket, de ez a legnagyobb kedvencem. Az illata nagyon finom, az állaga is jó, remekül hidratál. Mondhatom, hogy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Katica3

2013. június 9.

Nagyon jó,kellemes állaga van, puhává varázsolja a boromet :),szeretem és újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

mercike44

2013. május 20.

űűűűűűűű... nagyon jó. valami hihetetlenül puhává varázsolja a bőrömet. én a karomra és a sarkamra használom, mert ott a legszárazabb. az illata is isteni *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 20.

Kati04

2013. május 15.

A száraz bőrre nagyon jó! Szuperül hidratál, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Én az arcomat is be szoktam kenni vele, amikor ki van száradva és nem zsírosítja, puha lesz tőle, és még a piros foltokon is halványan javít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

kriszta0329

2012. december 28.

Esti használatra jó, főleg télen. Nekem csodát tett a száraz bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Esti használatra jó, főleg télen. Nekem csodát tett a száraz bőrömmel.

Jelizz

2012. december 28.

Tipikus dove illat...
nem igazán vaj állagú, inkább sűrű krém.
Finoman hidratál, szárazbőrre főleg jó!
De sajna nehezen, száradbe és ragacsos érzetet kelt ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 28.

Tipikus dove illat...
nem igazán vaj állagú, inkább sűrű krém.
Finoman hidratál, szárazbőrre főleg jó!
De sajna nehezen, száradbe és ragacsos érzetet kelt ://

NiDDA

2012. december 27.

Jó kis krém. Hamar beszívódik, szépen hidratál. Ráadásul még nyáron 50%-os akcióban vettem a Rossmannos Dove napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Cocoate, Glycol Stearate, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Isostearic Acid, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Isostearic Acid, PEG-90 Diisostearate, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Sorbitan Oleate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Benzyl Alcohol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Ceresin 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.