Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém száraz bőrre avokádóolajjal és körömvirág kivonattal.

Miruska

2020. február 1.

Tetszik az illata, frissítő, üde illat. Nagyon hamar beszívódik, s hosszan tart a hatása. Megszerettem, a kókuszos testvérével együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Doori61

2020. január 25.

Büdös, elég híg is, de egynek elmegy. A durván száraz kezemnek csak amolyan “jobb híján...” féle megoldás. Ajándékcsomagban volt, de magamtól 100%, hogy nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

MNNiko

2020. január 14.

Ajándékcsomag részeként kaptam, de nekem nem jön be. Megvenni biztosan nem fogom. Híg, de valahogy mégis nehezen szívódik fel és kb. a következő kézmosásig tart a hatása. Végül az irodában kötött ki, hogy legyen nálam vmi SOS segítség, de ennyi. Parabén tartalma viszont tényleg csak SOS esetben használom.
Az illata kellemes, könnyű. Aki szereti a citrusos friss illatokat biztosan szeretni fogja. Csak az illata miatt kap 3 csillagot, egyébként 2 lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

csill87

2020. január 12.

Ajándékba kaptam, és nagyon meglepődtem rajta hogy ez mennyire jó. Mindig több kézkrémem van, amiket párhuzamosan használok. Problémás,ekcémás a kézfejem sajnos,de ez a termék szuper. A legfontosabb, hogy nincs az a fura érzés, hogy egy réteget képez a bőrömön, ami nem szívódik be,ami tipikus a drogériában kapható termékeknél sajnos és én megőrülök ettől az érzéstől. Kellően hidratál, gyorsan beszívódik, igaz az illata tényleg meglepő. De szuper cucc, érdemes megvenni. Felüdülés a sok rossz drogériás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Szila20

2019. december 12.

Nekem csalódás ez a kézkrém, irtó vizes az állaga és olyan érzés, mintha egyáltalán nem hidratálná a bőrömet. Ez egyébként nem így van, mert amikor száraznak érzem a kezeimet, helyreteszi őket, de ettől függetlenül számomra tényleg nem egy jó termék. Az illata amúgy nagyon kellemes, de hamar el is illan. Én többet várnék a Dove-tól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

cattitude

2019. október 22.

semmi extra kézkrém, elég híg, irodában elkenegetni 2 kézmosás között jó, de csodát nem tesz. nekem kifejezetten tetszik az illata, de lehetne kicsit haloványabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

akamillas

2019. szeptember 7.

Első blikkre kellemesnek tűnt az illata, vagyis hát még most is annak tartom, csak kicsit erős. Nekem az állaga túl vizes/híg, nem hidratál a legjobban, de egynek elmegy. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

sznono89

2019. szeptember 7.

Egynek jó. Hamar beszívódik, de különösebb hidratáló hatását nem érzem. Nekem tetszik az illata, de viszonylag markáns, nem biztos, hogy ez mindenkinek bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

mlexa

2019. július 31.

Én nagyon szeretem az illatát. A hidratáló hatása tényleg nem nagy valami, de így most nyárra teljesen elég. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos az ember keze utána. Egynek jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Ajándékcsomagban kaptam a testápolójával és a tusfürdőjével együtt. Hidratálása átlagos, de illata számomra elviselhetetlen, így nem használom, csak a szekrényen porosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.