Dove

Ár:   1290 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 9.

Ár:   1290 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók

Könnyen beszívódó testápoló tej Avokádó olajjal és Körömvirág kivonattal a bőröd nyugtatására.

Ár: 1600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, készpénz

bottkareni

2020. június 10.

A legjobb testápoló, amivel valaha találkoztam!!! Imádom! Az illatát, az állagát! Ahogy azonnal beszívódik a bőrömbe, mégis maximális ápolással látja el. Semmi zsíros utóérzet. Nem fogok váltani, az biztos! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

Toscana

2020. május 13.

Hát egy ideje használom és őszintén vártam mostanáig, hogy megjavul vagy tudom is én, jobb lesz... Hatalmas csalódás ez a testápoló, pedig a körömvirággal nem igazán lehet félre nyúlni vélemény szerint, azonban az az érzésem, hogy ebben annyi körömvirág kivonat van, hogy inkább semmi. Valóban vizes állagú, már már zavaróan. Nem szívódik be teljesen, és az illata amivé válik amiután a bőrre kerül valóban kissé fura, nem mondanám büdösnek, de nem is kellemes. Imádom a Dove termékeit, de ez bosszantóan rosszra sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

jane79

2019. augusztus 11.

Meglepődtem ,amit tapasztaltam, mert egyébként szeretem a Dove termékeit. Használat után ragad, nem szívódik be és olyan fura az illata.
Rendszeresen használok testápolót mindennap és így már párhoz volt szerencsém de ez volt esküszöm a legrosszabb testápoló, amivel eddig dolgom volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

kockasfulu

2019. július 22.

Korrekt, kellemes, kissé semlegesebb illat.
Jó állagú, felszívódása átlagos tempójú, de rendesen felszívódik, nem hagy külső réteget.
Ápolása, intenzitása rendben van. Az extrém száraz bőrre lehet kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Korrekt, kellemes, kissé semlegesebb illat.
Ápolása, intenzitása rendben van. Az extrém száraz bőrre lehet kevés.

Mackobunda

2019. június 21.

Illatra és hatásra sem túl nagy szám. Ennek ellenére egy használat alatt is kb. a negyede/ fele elfogy. Nagyon vizes az állaga, nincs kellemes érzete a bőrön, nagyon "nedves" hatása van. Száradás után tapad. Kiütést nem okoz, ami jó az érzékeny bőrűeknek.
Nekem nem éri meg befektetni a Dove testápolókra. Több reményt fűztem hozzá.
Jó, hogy ajándékba kaptam, így nem én költöttem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Nekem nem éri meg befektetni a Dove testápolókra. Több reményt fűztem hozzá.
Jó, hogy ajándékba kaptam, így nem én költöttem rá.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Ajándékba kaptam a tusfürdőjével. Jól hidratál és a napon még úgy láttam, hogy csillog is egy kicsit. De borzasztóan büdös. Számomra gyomorforgató szaga van, nem bírom. Soha többé ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

juditkaa70

2019. április 11.

Hosszantartó kellemes illata mellett ,nagyon jól hidratál. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 11.

Hosszantartó kellemes illata mellett ,nagyon jól hidratál. Nekem nagyon bevált.

Szandika12

2019. február 13.

Gondoltam adok neki egy esélyt, mostanában a Dove úgyis megújul, pl a testradírjára már régóta fáj a fogam. Ezt nagyon akciósan vettem a 400 ml volt 700 forint, tehát úgy gondoltam nekem maximálisan megéri. Nagyon szeretem emelett az avokádó illatát. Végül nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Gyorsan beszívódik és jól hidratál kb fél óráig, utána atomszáraz lesz a bőröm, ilyet még nem tapasztaltam, plusz iszonyatosan ragad tőle a bőröm. Az illata is átváltozik vmi nagyon büdösre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Yummy

2018. december 1.

Tetszik az illata, sokáig érezni. Nagyon lassan szívódik fel és testes krém. Sokáig elég a flakon, de sajnos nekem a hidratáló hatása kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

HardCandy092

2018. augusztus 21.

A kézkrém kistestvére nagyon jól bevált, ezért gondoltam teszek egy próbát vele is. Száraz bőröm van, de tartósan tudja hidratálni, nekem hamar be is szívódik, nem viszketek tőle. Alapvetően a Bioderma Atoderm testápolóját használom, szóval elég finnyás vagyok a drogériás testápolókra, de mindig próbálkozom velük, nagyon riitkán veszek újra testápolót, de ez olyan lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.