Dove

Ár:   1808 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2017. február 21.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Lhoruraii

2017. február 25.

Évek óta ez használom, még az arcomra is alapozó alá. Nagyon jól hidratál, tetszik az illata, elég gyorsan felszívódik.
Up: Ééés pont miután a véleményt írtam soha többet nem találtam. Ez volt az egyetlen olyan testápolóm amit rendesen beszívódott és nem hámlott le darabokban.. :( Azóta vagy ötöt próbáltam és szörnyűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Szabinavill

2017. február 20.

A legjobb testápoló amit valaha használtam. Isteni az illata, nagyon jól hidratál emelett könnyen beszívódik és tartós.
Sajnos már nem kapható. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Sajnos már nem kapható. :-(

Anita1978

2017. január 13.

Húú, imádom az illatát, a hidratálását, az állagát...érzem hogy van tartalma. Néha az arcomra is használok belőle 1-1 nyaralás alatt, ha nem viszek arcápolót, és nem volt arcon se probléma vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

sziluetta

2016. december 29.

Anyukám kedvence, konkrétan az egyetlen krém, amit hajlandó magára kenni. Isteni illata van, nagyon száraz bőrre is jó és ahogy látom sokáig tart a hidratáló hatása. Egy ideje sajnos vadászom, ajándékba akartam neki szerezni megint, de sehol nem találtam, párom szerint Magyarországon már nem forgalmazzák, hát, remélem téved. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Avanindra

2016. január 24.

Rossmannban vettem kiárusításos termékként 650Ft-ért. Meglepődtem milyen kevés kell belőle (egész testre). Tényleg vaj szerű állaga van. Nagyon tetszik. Az illatáért annyira nem rajongok, de simán ellehet viselni. Kíváncsi vagyok meddig fog tartani, mivel az előző Dove testápolóm egy hónapig se bírta ki. Eddig 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Lina14

2015. július 22.

Anyukám nekem adta, mert nem szereti a kencéket. Vaskos, csúszós, kellems illatú krémről van szó, hagy egy vajas réteget a bőrön, kevés is elég. Én főleg a kezemre használom, ha nagyon ki van száradva, olyan havonta egyszer. Elrakom télire, akkor valószínüleg többet fog kelleni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 22.

Lena16

2015. május 25.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál. Az állaga nem sűrű, krémes, tényleg olyan mint egy vaj. Jó felkenni a bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

Ingrido

2013. augusztus 28.

Anyukám imádja (ami azért nagy szó, mert őt egyáltalán nem érdeklik a kenceficék, kozmetikumok, ezt mégis használja), és mivel együtt nyaraltunk, gondoltam, kompromisszumot kötök, minek álljon két testápoló a polcon, használom az övét (ő úgy sem használna mást). Az illata kellemes (bár nekem kicsit sok a jóból), az állaga pedig lenyűgözött. A napozástól, úszástól kiszáradt a bőröm, ez pedig gyönyörűen ápolta. A sűrű vaj elolvadt a bőrömön, pillanatok alatt beszívódott. Arcra is használtam, és nem hogy nem ártott, jót tett. Komolyan gondolkozom, hogy veszek magamnak is...Csak az összetevői miatt hezitálok. Négyes fölé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

momo

2013. június 14.

Még van belőle itthon, pedig elég nagytételben használtam az utóbbi időben. Most jön az igazán jó idő, úgyhogy le is állok vele. Gazdag, tömény krém, tényleg vaj. Mindenhová kenem, bár van, hogy csak a kezemre. Mostanság kicsit túlzásba is vittem és a dekoltázsomon 3 pici piros pötty jelent meg. Sok ez ilyenkor, na. Az összetevőlistát végig sem olvasom...Tudom, hogy nem egy matyóhímzés. A barátnőm odavan az illatáért, mondanom sem kell, ez nem kis motiváció a használatában :-) Nem veszem újra, hátha találunk valami hasonlóan finom illatút elfogadhatóbb összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. június 14.

Kiegészíteném a 2011 es véleményemet. Nagyon jól működik könyök szárazság ellen is.Teljesen jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Peg-90

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Cocoate, Glycol Stearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethiconol, Isohexadecane, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Cetyl Alcohol, Isostearic Acid, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Polysorbate-80, PEG-90 Diisostearate, Cetyl Alcohol, Isostearic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Illatanyagok: Sorbitan Oleate, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Ceresin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.