Dove

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1482 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. március 15.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1482 Ft

Táplálja a bőrt, és segít megvédeni azt, hogy bőröd gyönyörűen hidratált, selymesen puha és ragyogó legyen.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 1482 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

barbigirl21

2022. január 13.

Eddig sem csalódtam a Dove tusfürdőiben és testápolóiban, de ez...! Nem rajongok a virágillatokért, de ebbe annyira beleszerettem, hogy most magnóliás parfümök után fogok kutatni :) Még a fürdőköntösömön is érzem az illatát, és istenien hidratál. Lehet, hogy nyáron picit soknak érezném, de most tökéletes "bekuckózós", kényeztető élményt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

noricza

2021. október 18.

Régebben csak dove termékeket használtam azonban egyszercsak olyan irritációt okozott, hogy a bőrgyógyászaton kötöttem ki. Azóta nem is vásároltam (kb 15 éve) sőt kifejezetten kerültem. Tavaly karácsonykor a nagyikám lepett meg vele, pakolgattam jobbra balra majd a nagy fürdőszobai selejtezésnél előkerült. Az illata elég intenzív, de nekem tetszik (lehet ezért sem adtam tovább?). Nem tudom milyen indulattól vezérelve (lehet nem volt itthon más?) elkezdtem használni. Persze a rossz tapasztalatok miatt kb egy héten egy max 2 alkalmat kap. Elég nehéz, jól táplál, valóban egy kissé ragacsos érzetet hagy, lassan elfogy de tuti nem veszek magamnak. Továbbra sem bízom a márkában, nem lettünk barátok de az illata tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

Khamul

2021. október 8.

Ajándékba kaptam, az illatáért nem vagyok annyira oda, nekem kicsit intenzív és művirágos/nagymamás. Őszi-téli hónapokban, esténként szoktam használni, viszonylag gyorsan beszívódik, de felváltva más testápolókkal, mert egyszerűen túl sok nekem, ha minden este ezzel az illattal az orromban alszom el.
Párom talpát szoktam még megmasszírozni vele, arra tökéletes. :)
Magamtól biztos nem vennék ilyet, bár elég jól hidratál, és nekem nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Párom talpát szoktam még megmasszírozni vele, arra tökéletes. :)

TamTam

2021. április 23.

Annyira nem hidratálja túl jól a bőröm, de az illata, mint valami parfümkrém. Egy randi előtt telitalálat. Az ára kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

szeliger

2021. március 2.

A testápoló fehér színű, krémes jellegű. Az illat nagyon intenzív, szintetikus, mégis van benne valami vonzó. Ha töményen megszagolom, akkor túl sok, testápolózás után is sok, ha csak meg-megcsapja az illat az orromat, akkor viszont szeretnék még belőle. Az illat nagyon édes és virágos is egyszerre, esti használat után másnap reggel is érezni a bőrön.
Testápoló hatásában átlagos, rendszeres használat mellett szárazabb bőrre is elegendő. Nem szívódik be olyan gyorsan, jó öt-tíz perc kell a használata után, mire fel lehet öltözni, ez nem annyira tetszik benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 2.

Mercury91

2021. február 16.

Egy párszáz forintos sima Cien vagy Balea testápoló is sokkal jobb, mint ez. Nem értem a Dove hype-ot, szerintem a tusfürdői és a testápolói is rosszak, ez sem hidratál rendesen, nehezen szívódik be, de ha beszívódik, száraz bőrhatást kelt!!! Nem is értem. Az illata borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Agnes91P

2021. február 4.

A Dove testápolók a kedvenceim, simán verik a drágákat is hidratálásban. Annyira kellemes, gyengéd, nőies illata van, mindig az "otthon melege" érzésem van, ha használom. Márkán belül is a kedvenceim közé tartozik, sokszor újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Evelili

2021. január 24.

Késő Tavasszal és Nyáron szoktam használni, az intenzív édes illata miatt vettem meg. Szeretem ha, a bőröm illatos marad miután bekenem magam. Mások is megjegyeztek, azt hitték valami parfümöt használok.
Viszont a hidratalasa meg nyáron is nagyon gyenge, eléggé vizes állagú. Az illata miatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

6vilag

2020. december 23.

Egy átlagos testápoló, borzasztó illatal, mely elviselhetetlenűl édes, gyomorforgató, ölni lehetne vele. Nem tudom, hogy képes leszek-e elhasználni, még küzdök.
Jelenleg a hajmosásos napokon használom csak. Leszappanozom magam, utána ezt még felkenem. Míg hat (?) addig megmosom a hajam. A végén lufa szivaccsal ledörzsölöm az egész cuccot. Ez a módszer puha bőrt eredményez így radírozással együtt és nem kell túl sokáig szagolnom. Meg kidobnom sem.
Száraz bőrre felkenve lassabb a felszívódása, mindíg összemaszatolja a pizsigatyámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 23.

Pappetra99

2020. december 19.

Nagyon nagy reményt fűztem hozzá, mert tetszett az illata és nem nagyon találkoztam eddig olyan Dove termékkel, ami nem volt volna be. Ez viszont sajnos nagy csalódás. Kellemes az illata, viszont nagyon sok idő amíg beszívódik, zsíros érzetet hagy magaután, amíg teljesen el nem nyeli a bőr. Nem hidratál annyira jól, mint vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propanediol, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Glycol Stearate, Petrolatum, Cyclopentasiloxane, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Methylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0