Dove

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1482 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1482 Ft

Táplálja a bőrt, és segít megvédeni azt, hogy bőröd gyönyörűen hidratált, selymesen puha és ragyogó legyen.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 1482 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Mercury91

2021. február 16.

Egy párszáz forintos sima Cien vagy Balea testápoló is sokkal jobb, mint ez. Nem értem a Dove hype-ot, szerintem a tusfürdői és a testápolói is rosszak, ez sem hidratál rendesen, nehezen szívódik be, de ha beszívódik, száraz bőrhatást kelt!!! Nem is értem. Az illata borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Agnes91P

2021. február 4.

A Dove testápolók a kedvenceim, simán verik a drágákat is hidratálásban. Annyira kellemes, gyengéd, nőies illata van, mindig az "otthon melege" érzésem van, ha használom. Márkán belül is a kedvenceim közé tartozik, sokszor újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Evelili

2021. január 24.

Késő Tavasszal és Nyáron szoktam használni, az intenzív édes illata miatt vettem meg. Szeretem ha, a bőröm illatos marad miután bekenem magam. Mások is megjegyeztek, azt hitték valami parfümöt használok.
Viszont a hidratalasa meg nyáron is nagyon gyenge, eléggé vizes állagú. Az illata miatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

6vilag

2020. december 23.

Egy átlagos testápoló, borzasztó illatal, mely elviselhetetlenűl édes, gyomorforgató, ölni lehetne vele. Nem tudom, hogy képes leszek-e elhasználni, még küzdök.
Jelenleg a hajmosásos napokon használom csak. Leszappanozom magam, utána ezt még felkenem. Míg hat (?) addig megmosom a hajam. A végén lufa szivaccsal ledörzsölöm az egész cuccot. Ez a módszer puha bőrt eredményez így radírozással együtt és nem kell túl sokáig szagolnom. Meg kidobnom sem.
Száraz bőrre felkenve lassabb a felszívódása, mindíg összemaszatolja a pizsigatyámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 23.

Pappetra99

2020. december 19.

Nagyon nagy reményt fűztem hozzá, mert tetszett az illata és nem nagyon találkoztam eddig olyan Dove termékkel, ami nem volt volna be. Ez viszont sajnos nagy csalódás. Kellemes az illata, viszont nagyon sok idő amíg beszívódik, zsíros érzetet hagy magaután, amíg teljesen el nem nyeli a bőr. Nem hidratál annyira jól, mint vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 19.

bernadettu

2020. november 12.

A tusfürdőjével együtt kaptam ajándékba. Ennél is igaz, hogy flakonból szagolva kellemesebb az illata mint bőrön.
Nagyjából a fél flakon elhasználása után kiütések jelentek meg a bőrömön, miután abbahagytam a használatát, elmúltak, nálam ez kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Dorothy22

2020. június 18.

Az első pár használat után elkezdett ragadóssá válni. Nem venném újra, a nagyon száraz bőrömet csípte és viszkettem tőle. Az illata az nekem személy szerint tetszik viszont sok használat után émelyítő tud lenni. Többet vártam a ettől a terméktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

niksii

2020. június 18.

Egy ideje már megvan, lassan fogy, mert ritkán testápolózok. Most elővettem újra, hogy elhasználom. Az illatával nincs problémám, szerintem nagyon kellemes és egyáltalán nem émelyítő az illata! Viszont nekem azzal van problémám, hogy este bekenem vele magam fürdés után, rendesen hidratál, de még másnap is érzem magamon és ragadós, kényelmetlen érzésű lesz tőle a bőröm felülete, ezért nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

szeliger

2020. március 22.

A testápoló fehér színű, krémes jellegű. Az illat nagyon intenzív, szintetikus, mégis van benne valami vonzó. Ha töményen megszagolom, akkor túl sok, testápolózás után is sok, ha csak meg-megcsapja az illat az orromat, akkor viszont szeretnék még belőle. Az illat nagyon édes és virágos is egyszerre, esti használat után másnap reggel is érezni a bőrön.
Testápoló hatásában átlagos, rendszeres használat mellett szárazabb bőrre is elegendő. Nem szívódik be olyan gyorsan, jó öt-tíz perc kell a használata után, mire fel lehet öltözni, ez nem annyira tetszik benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 22.

Katie

2020. január 28.

A szaga nagyon erős. A hatása átlagos. Ajándékba kaptam, elhasználom, de megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propanediol, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak