Dove

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmarple, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Dove Silky Bőrtápláló Testápoló krém bőrpuhító összetevőivel selymessé és puha tapintásúvá varázsolja bőrét.

Musil

2020. augusztus 15.

A nagybetűs Krém! Számomra minden idők legjobban bevált testápolója! Egyszerűen minden tulajdonságát imádom! A tégelyes kiszerelését, a viszonylag semleges, de mégis kellemes illatát, a gyors felszívódását, a hosszan tartó hatását, a jó kenhetőségét, hogy nem hagy nyomot a ruhán... Szóval mindent! Nagyon sokáig keresgéltem olyan testápolót, ami tényleg hatékony, de azt hiszem már nem kell tovább kutakodnom! Egy picit drága, de messzemenően megéri az árát, és néha ki lehet fogni egészen jó áron is (legutóbb 800-900 Ft-ért vettem, míg másutt akár 1700 Ft-ot is elkérnek érte!). Nyilván erősen függ a bőrtípustól is, hogy kinek mi jön be igazán, illetve a bőr egyedi biokémiai háztartásától is, de számomra ennél jobb nemigen kell! Nálam kiválóan szerepelt, s még ha el is csábulok egy-egy másik gyártó kenceficéjére, valahogy mindig visszatérek ide. Csillagos ötös minden tekintetben!

Még egy fontos megjegyzés: súlyos, másodfokú égési sérülést követően (melyet allergiás reakció is kísért) a szteroidos kezelés mellett igen masszívan kellett alkalmaznom hidratáló krémet. Erre esett a választásom. Bizonyosan találtam volna ennél jobb hidratáló krémet is, viszont ez nem az a szituáció, amikor az ember kísérletezgetni kezd. Azt hiszem nem kérdés, hogy miért... Ez volt az egyetlen krém, amit rá mertem kenni az égett bőrfelületre! És bevált! Semmi negatív hatása nem volt, pedig abszolút hiperérzékeny részre lett kenve! A szteroidos krémmel történő kezeléssel párhuzamosan alkalmazva hegmentesen gyógyult a bőröm. Nem tudom elmondani, mennyire örülök ennek! Szóval bátran ajánlom napégést követően is (bár nyilván érdemes először kis felületen próbálkozni vele, nehogy valamelyik összetevőre túlérzékenység való következtében allergiás reakció váltódjon ki), mert hűsít, ezáltal enyhíti a fájdalmat, nyugtatja a bőrt, és jól hidratál. Ilyenkor az átlagosnál sűrűbben kell kenni, de azt hiszem a semlegesség megér ennyit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

kata07

2020. március 15.

Ez volt az első termékem a Dovetól és egyszerűen imádom. Kellőképpen hidratál, a száraz bőröm szépen helyre állította. Megérte az árát.Finom kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

Jane

2020. február 9.

Ez egy rendkívül egyszerű, lágy testápoló a mindennapokra, amikor nem vágyunk csilivili illatra vagy hatásra. Azonban csakis normál vagy enyhén száraz bőrre javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 9.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Nagyon finom illatú és állagú testápoló. Szuperül hidratál. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Nagyon finom illatú és állagú testápoló. Szuperül hidratál. Megéri az árát.

Azalea

2019. április 3.

Azt hiszem ez az a testàpoló, amiből régebben lehetett kapni csillàmos verziót. Sajnos régóta nem talàlom sehol, ìgy gonoltam kipróbàlom ezt. Szerencsére ez ugyanolyan jó, valamiért nagyon szereti bőröm, puha selymes lesz a és hamar felszìvódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Mona01

2019. február 16.

Hát, konkrétan semmit se ér. Nem hidratál, nem jó érzés a bőrön. Lehet, hogy nyáron elegendő egy ilyen testápoló, annyira semmilyen. Az illata viszont jó, kb. ez egyetlen pozitívuma a márkának, hogy fantasztikus illatúak a termékei. Ezért adok egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

BiankaV

2019. január 14.

Nekem nagyon bevált. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, hamar beszívódik a bőrömbe és szerintem az illata is nagyon jó. A könyököm és a térdem szokott kiszáradni télen, pár használat után puhává tette a bőrt rajta. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Jelizz

2018. június 10.

eleg nagy adagot kapunk, nem kedvelem a tegekyes testapolokat, mert nem higeinikusak de ez ilyen. Meglepoen finom Dove illata van, kicsit csillogo selymes allaga van. Az en szarazboromon nem segitett, azt olvastam hogy pudert tartalmaz ami nem jo valasztas 🤐👎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

dalma92

2018. április 23.

Fel nem foghatom, hogy én vagyok a második véleményező. Senki nem tudja mi a jó? :) Évekkel ezelőtt vettem először, már akkor is imádtam. Nem ragacsos, jól hidratál. Na de az illata! Huhú! Csak tegnap jöttem rá, hogy nagyon hasonlít az Allure edp-re! Mennyei...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Jada

2016. július 16.

Ajándékba kaptam, kicsit féltem is tőle ,mert nem szeretem a Dove testápolóit, túl nehezek. De ez....nem :) Könnyen beszívódik, nagyon jól hidratál, és nagyon jó illata van. Egyszerűen imádom! Tutira veszek még belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 16.

Hidratálók: Sorbitol, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Hydrolyzed Silk, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Isohexadecane, Glycol Stearate, Dimethicone, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Triethanolamine, Xanthan Gum
Illatanyagok: Sorbitan Oleate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.