Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító összetevőivel selymessé és puha tapintásúvá varázsolja a bőrét. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Az egyedülálló DeepCare COMPLEX természetes bőrtápláló anyagokat és gazdag esszenciális olajokat tartalmaz.

cirmok

2013. augusztus 25.

Nagyon tetszik! A másik tégelyeset szerettem volna eredetileg, de csak ez volt. Valamilyen egyértelműen édes testápolót kerestem, és hát ez aztán édes, illetve olyat, ahol a glicerin nem a második helyen áll. A krém sűrű, de nálam villámgyorsan beszívódik (normál bőr, nyári meleg), és az a legérdekesebb, hogy egyáltalán nem hagy zsíros utóérzetet, csak hihetetlenül finom puha bőrt. Az illata rajtam nem tart sokáig (így nem üti ki a parfümöket a nyeregből), a tégelyes kiszerelés nagyon kényelmes. Simán újravevős nálam.

Szerk.: Újravettem, de már nem vagyok annyira lelkes, mint az elején, én is azt tapasztalom, mint Makkancs, hogy huzamosabb használat mellett sokkal hamarabb, és sokkal jobban kiszárad a bőröm, mint egyébként (pedig most nincs sem kánikula, sem hideg). Kár érte. Mindazonáltal csak egy pontot vonok le, mert gyorssegélynek nagyon jó, de úgy látszik, mindennapos használatra valami táplálóbbat kell keresnem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

f.eniko

2013. augusztus 20.

Nagypapámnak vettem,mivel az ő keze már nagyon ki van száradva. Ő a Niveával nincs megelégedve,számára az túl zsíros érzetet hagy maga után. Ezzel viszont teljes mértékben megvan elégedve,használata után egyszerre a bőrbe szívódik és puha érzést hagy maga után :) Az ő nevében megadom az 5 csillagot. (Ráadásul nagyon gazdaságos a kiszerelés 300 ml 1500 ft)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Makkancs

2013. április 18.

Kíváncsi voltam az összetevők besorolására, ezért is írtam fel. Hát volt már rosszabb is. De a hatását ííííííímádom! Ma vettem, és mikor először felkentem, azt hittem, hogy nehéz lesz, és zsíros, de nem. Kb. 10 másodperc, és nem marad utána semmi, csak a - tényleg! - selymes és nagyon puha bőr, meg egy kellemes illat, ami igazi dove :) Az én normál bőrömnek elég, és az extra száraz könyököm is szinte tökéletes lett. Plusz! Nekem minden testápolótól és krémtől izzadni szokott a tenyerem. Ezt felkentem teniszezés előtt, gondoltam majd jól elrepül a kezemből az ütő, és nem :) Semmi nyirkos tenyér. Remélem hosszútávon is jó lesz.

Friss: hetek óta használom, és annyi negatív hatást érzek, hogy sokkal hamarabb száraz lesz a bőröm, mint előtte. A Garnier 7 days bírta két napig is, és bár másnap már kívánta a bőröm a krémet, azért nem volt szinte pikkelyesre száradva, mint ezzel. Szóval normál/alig száraz bőrön ez a dove egy vagy lehet hogy csak fél napos móka. Nagy melegben ideális lesz, plusz aznap mikor sportolok nagyon jó. Így tavasz elején még kicsit kevés, bár felkenés után még mindig imádom a hatását :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

kinguci.19920911

2013. március 26.

Az illata egyszerű,de kellemes,viszont száraz bőrre kevés,leg. aki szereti ha nagyon pihe puha a bőre annak kevés,és ami még érdekes...gondoltam ha duplán kenem jobban hidratál,és mikor másodjára mentem át vele a vádlimon érdekes lett az állaga..kissé darabos, elég gusztustalan,fura mert ezt eddig egyik testápolónál sem tapasztaltam,és nem tetszet.Esténként mikor ágyba bújok bekenem a kezem vele,arra elég..ugy egyb. nem egy nagy szám,pedig imádom a dove termékeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 26.

Hidratálók: Sorbitol, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Hydrolyzed Silk, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak