Dove

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lexyusz, Módosítva: 2016. február 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Dove Silky Shimmer Testápoló egyedülálló DeepCare COMPLEX formulája természetes bőrtápláló anyagokat és gazdag esszenciális olajokat tartalmaz, melyeket  csillámló összetevőkkel kombináltunk. A bőrt  puha, selymes tapintásúvá és természetesen ragyogóvá varázsolja.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Imádom! Nyáron is, télen is szuperül hidratál és finom illata van. Szeretem nyáron a csillogását. Magyarországon tavaly nyáron nem találtam, pedig az esküvőmre nagyon kerestem, hogy kellemesen hidratált legyek és csillogjak. Végül Bécsben találtam és raktároztam be belőle. Még mindig a dugi készleteimet használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Birkin22

2017. augusztus 14.

Semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Semmi extra.

sarkadilona

2017. április 2.

Tudja valaki, hogy újra forgalomba hozzák-e ?Imádom, mindig ezt használom, és nagyon sajnálnám, ha teljesen eltűnne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 2.

miah11

2017. február 16.

Nyáron szoktam használni ezt a testápolót, de nem a hidratáló hatása miatt, hanem a benne lévő kis csillámok miatt. :) Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és nagyon szépen csillog a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

dfanni

2016. október 21.

Nagyon szeretem, minden nyáron csak ezt a terméket használtam! Az illata csodálatos, és nagyon pihe-puha lesz tőle a bőr. Gyorsan beszívódik és egyáltalán nem zsíros állagú. A csillámok nagyon jól néznek ki, viszont pont ezért csak nyáron szoktam használni (télen meg úgysem süt a nap, és nem csillogna).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

fülibojt

2016. július 16.

Imádom!!! Ezzel a testápolóval végre elértem az életcélomat és diszkógömbbé változtam.. :D A szépen lebarnult bőrön valami káprázatosan szépen, aranylóan csillog, főleg a napfényben. Emellett isteni az illata, könnyen beszívódik és hidratál is. Aki diszkrét csillogásra vágyik annak talán nem tudom ajánlani, mert azért elég feltűnő jelenség a bőrön, de a hozzám hasonló highlighter és ragyogás-mániás társaim nyugodtan beszerezhetik. :D
A krém létezéséről itt szereztem tudomást és nagy hajtóvadászatot indítottam utána, végül a Müllerben találtam meg a 400 ml-s változatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

sunkissedlove

2016. július 4.

Imádom! Nem ragad, hamar beszívódik, és a napbarnított bőrömet még szebbé varázsolják a csillámok. Esti buli/ randi kötelező "kelléke" ! Isteni az illata, könnyed nyári testápoló, amely kellően hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 4.

hannika9

2016. március 13.

Nekem egy kicsit folyékonynak tűnik, az illata se a kedvencem, de nagyon jól táplál, ápol és nagyon aranyosak a kis csillámok benne, amitől majd csillog a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

nagyerika28

2016. február 26.

Elég híg,de remekül hidratál!Illata visszafogott, gyorsan beszívódik és nagyon jól néz ki, ahogy csillog a bőröm az apró csillámoktól!Kb. mint az Alkonyat című filmben a vámpírok bőre :D hahaha

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Pucorka

2016. február 25.

Finom az illata, nagyon ápolja a bőrt, puhává teszi s közben hidratálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 25.

Finom az illata, nagyon ápolja a bőrt, puhává teszi s közben hidratálja.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Glycol Stearate, Hydrogenated Polydecene, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Dimethicone, Isohexadecane, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80
Illatanyagok: Octyldodecanol, Sorbitan Oleate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2