Dove

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2014. november 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

2014-es téli limitált kiadás

Egyedülálló DeepCare Complex formulájának köszönhetően táplálja a bőrt, és segít, hogy bőröd a hideg téli napokon is gyönyörűen hidratált, selymesen puha és ragyogó legyen nap mint nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 250 ml

Lina14

2020. március 7.

Intenzíven hidratál, de kell neki idő, hogy beszívódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Intenzíven hidratál, de kell neki idő, hogy beszívódjon.

HNReni

2019. április 6.

Meglepő,hogy Dove termék létére kissé vizes állagúnak tűnik. Ennek ellenére nagyon jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm. Az illata nagyon jó, édes púderes virágos, de egyáltalán nem émelyítő. Friss kellemes dove-virágillat.
Mindenképp újravevős, ha találok belőle valahol (limitált).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Mindenképp újravevős, ha találok belőle valahol (limitált).

ZsaNo0707

2018. február 21.

Karácsonyra kaptam ajándékba egyik kolléganőmtől. Elsőre az illata nem igazán tetszett, de idővel megkedveltem! Aránylag gyorsan beszívódik, jól hidratálja a száraz bőrömet. Minden nap használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

viviennoo

2017. december 30.

Ajándékba kaptam a tusfürdővel együtt, az illata kellemes, nekem tetszik, gyorsan beszívódik, de a hidratáltság érzet nem igazán van meg használat után pár órával, de nem összességében egy jó kis testápoló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Mundow

2017. március 12.

Gyorsan beszívódott, de az illata nem tetszett igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Gyorsan beszívódott, de az illata nem tetszett igazán.

Helene

2017. január 2.

A kézkrémével együtt kaptam ajándékba még akkoriban. Jól hidratált, nem okozott irritációt és tetszett az illata is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

rocketqueen

2017. január 2.

Két éve édesanyámnak vettem karácsonyra, de annyira megtetszett az illata, hogy végül én használtam el. Elég sűrű, de gyorsan beszívódik, az illata pedig isteni. A legjobb, amit eddig használtam. Sajnálom, hogy már nem találok sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Masnuci

2016. július 5.

Jaj, hogy ennek milyen finom illata van!! Talán csak a pisztáciás jobb nála, vagy az se. Nagyon krémes, lágy az állaga, könnyen felvihető és nekem hamar be is szívódott. Most sok testápolóm van itthon, de ha télre lesz még valahol biztosan veszek belőle :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

barbyka01

2016. február 16.

Nagyon jó az illata, de nehezen szívódik be sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Nagyon jó az illata, de nehezen szívódik be sajnos :(

lexyusz

2016. január 30.

Nagyon szerettem ezt a testápolót amikor még volt benne, de azóta kifogyott és most egy másik dove testápolót használok. Az illata nagyon kellemes volt, gyorsan beszívódott és nem hagyott maga után ragacsos érzést. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, Potassium Lactate, Urea, Collagen Amino Acids
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak