Editt Cosmetics

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsekable, Módosítva: 2012. május 15.

Kategória:   Sminkek szájra

Lona22

2018. április 28.

A színek nagyon szépek. Világosabb színűek a szájon. Tartóssága gyenge. Az árához képest azért nem a legrosszabb. 100 ft-os boltban vettem 200 ft-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

agi2005

Korcsoport: < 18
2016. július 12.

Ahol én vettem kettő db volt 290 , én kettő ugyanolyan mély bordót vettem, egyiket sima használatra a másikat extrémebb dolgokra. Az árához képest jó, de nem olyan pigmentált amilyenek látszik. Összeségében 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 12.

MrsWolf

2016. június 13.

Én imádom! Van egy Barbie-pink, egy barna, és egy narancs színű rúzsom. Nagyon szép színűek, és jól pigmentáltak. Jó az illatuk. Ár-érték arányban szuper ;) Szerintem jobb mint sok drogériás rúzs (ami 600-700 Ft és fölötte, de nem jól pigmentáltak) !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Katalin0425

2015. augusztus 25.

Nem tudom már honnan szalajtottam.. pakolászás közben találtam meg a sminktermékeim között.. csúnya szín.. büdös.. és nem is tartós.. kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Vizililiom

2015. augusztus 1.

199 Ft-ért vettem, egy (látszólag) gyönyörű árnyalatban. Igaz nem vártam tőle sokat, de ha 20 rétegben kenném fel az ajkaimra sem adná vissza magának a rúzsnak a színét. Nagyon-nagyon halványan látszik ugyan valami szín az ajkaimon, de sajnos kicsit csalódtam benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

piroskalabda

2014. október 30.

Rajtam eszméletlen tartós, ha egész nap ide-oda mászkálok, "elfelejtek" enni, le sem jön.
Az íze, illata viszont műanyagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Az íze, illata viszont műanyagos.

trudee

2014. augusztus 17.

Kemény 140 Ft-ért vettem meg pink árnyalatban, ami a csomagolásban tök jól nézett ki, felkenve viszont semmi sem látszik belőle. Kb. olyan mint egy színezett ajakápoló, és annak tökéletesen megfelel, csak az a baj, hogy én sosem használok magában ajakápolót. Lengyel termékekben ritkán szoktam csalódni, de most sikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

nightmare

2014. július 29.

Még egy éve vettem 290 kemény forintért egy Barbie-pink színt. Egyszerűen borzasztó a rúzs :D A játék rúzsokra emlékeztet. Az illata és az íze az borzasztó, iszonyatosan csomós, és rettentőn szárít. De nem húzom le, mert tényleg erőteljes a színe, és ennyi pénzért ne várjunk csodát. 3-masban megegyezünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 29.

orsipanka

2014. május 29.

A Blaha melletti eurós boltban vettem 140 Ft-ért, máshol 300 körül van. Egy neonrózsaszínt választottam, felkenve sajnos sokkal halványabb, viszont így hétköznapokra is vállalható. Ízével nincs gondom, napi 2 használat mellett nem szárít, tartóssága sem rosszabb a drogériás rúzsokénál. Az árát mindenképpen megéri, de csodát ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

sweetnika77

2014. május 13.

Van még belőle egy kicsi élénk árnyalat,nagyon tetszik és ha papirzsebkendövel a maradékot leszedem még tartós is.Bevált ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate