Freshlight

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Az intenzív regeneráló formula keratin komplexszel és magnólia kivonattal hatol a hajszálak belsejébe és regenerálja azt. Ellenállhatatlan illattal a gyönyörű és erős hajért.

albertinablogg

2018. augusztus 17.

Fantasztikus, tartós illata van. Én nyirkos, kissé bevivezett hajra kenem fel, betekerem fóliával és rajta hagyom 2 óráig, majd rendesen megmosom a hajam samponnal. Nagyon puha és lágy lesz a hajam tőle, az illata pedig másnapra sem illan el. Féláron jutottam hozzá, így nagyon megéri 849.,- forintért. A csomagolása pedig nagyon cuki. Olyan rajta a baba, mint Chucky menyasszony felturbózva. Vagy Annabelle baba. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

nandy.25

2018. július 30.

Jó vétel volt, jó állagú termék, az illata nagyon kellemes,és a hatása is meggyőző. Én türelmetlenség miatt valóban az "előírt" 1 percet hagyom rajta hajmosás után hajbalzsam helyett, , és az eredmény selymes, puha, kifésülhető haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

martuska83

2018. július 27.

Hét elején vásároltam nagyon akciós volt, 419 Ft. Sajnos kénytelen voltam elmenni pár hete egy másik fodrászhoz aki a szőke, erős szálú hajam egy mosással, vasalással hazavágta. A hajvégeim elseprűsödtek és kiszáradtak. Valami pakolást kerestem. Elég problémás a hajam amúgy is és festett szőke 5 éve, de ilyen problémák még nem voltak. A hajam közepétől a végéig kentem be a pakolással - szárazon- majd 25 percig hagytam rajta. Utána a szokásos hajmosás volt és a hajam gyönyörű lett. Selymes, csillogó, egészséges. Az illata rágógumi és vattacukor nekem. Szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Nikike05

2018. július 15.

Nagyon jó az állaga és iszonyú jól hidratal 5 percet hagytam rajta a hajam jó puha és könnyen fesülhető lett
Az illata isteni engem rágó illatra emlékezet 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Az illata isteni engem rágó illatra emlékezet 😊

carmenxo

2018. április 9.

Én hajmosás előtt használom, 1-2 órára hagyom fent. Nagyon puha és selymes lett tőle a hajam. Az illata nagyon erős gyümölcsös, nekem tetszik. Az egész termékcsaládból szerintem csak ezt éri meg megvenni, a samponnal és a balzsammal ellentétben ez sokáig elég és tényleg jól hidratálja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol