Erborian

Ár:   5200 Ft és 11 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 ml és 45 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: BonnyBunny, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Ár:   5200 Ft és 11 700 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 45 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ennek a lágy multi funkciós csodakrémnek a használatával már néhány napon belül látványosan javul a bőr minősége. Természetes hatás és egészséges ragyogás minden nap. A bőr textúrája lágyabb, finomabb, bársonyosan teltebb és puhább tapintású lesz már pár nap használat után is. Bőre olyan üde lesz tőle, mint a lágy reggeli harmat, akár egy harmatos rózsa.

fagas

2020. január 26.

Az összetevők között második helyen tanyázó szilikon elég "beszédes", és annyi parfümmel nyomták tele, hogy még órákkal a felkenés után is érzeni.:-( A krém amúgy egy halvány rózsaszín, kissé testes, de viszonylag könnyen és hamar beszívódó kence, szerencsére irritációt nekem nem okozott, CC krémmel, ill. alapozóval is jól működik. Ennek ellenére biztos nem veszem újra, ár-értékben egy horror! Vannak ennél sokkal jobb alapok, kb. ennek az árnak töredékéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 26.

Scarlett11

2019. június 24.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez a krém egy csoda. Minden pozitívumot leírtak róla, amit én is tapasztaltam. Imádom az Erborian CC és BB krémjét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

gyoresz84

2018. február 12.

Mintát kaptam belőle. Fantasztikus. Sima lesz a bőröm tőle és rendkívül puha. Smink alá tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

senskin

2017. augusztus 28.

Ez a krém egy csoda, biztosan újraveszem. Most kicsi kiszerelésem van, és egyszerűen minden nap használom a sminkem alá. Egyszerűen tökéletes. Olyan sima, pórusmentes a bőröm, hogy csak na! Ezt a krémet bátran ajánlom a 35 feletti nőknek is, akiknek fontos h ragyogjanak! Nem zsírosít, nem fénylik a bőr tőle. Szinte sugárzik, bababőr! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Kornelia14

2017. július 19.

Nekem nagyon bevált, jól hidratál és szép üdévé varázsolja a bőrömet. Olykor elég volt mindössze ennek a krémnek a használata, mindenfajta BB krém mellőzése mellett is szép natúr sminket tudtam készíteni. Az illata kellemes és könnyen beszívódik. Már kétszer vásároltam újra. Az egyetlen negatívuma az ára, sajnos ez egy nagyobb kiszerelés esetén már elég zsebbenyúlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

zahraa

2017. április 9.

Kremmanias vasarlasom melle kaptam egy mintat, kb 2 hasznalatra eleg volt. Kellemes illata van, tetszik hogy a rozsaszin nem tolakodo, egeszsegesebb borkepet ad, amire az en falnal feherebb boromnek szuksege is van.
Ezelott nem ismertem a markat, nem vonzott a keleti, foleg kinai-japan-koreai kremek sokszinusege. Mindig feltem hogy kb. kinai minoseget rejt, zavar hogy nem tudom rendesen elolvasni a leirasukat, ugyanis a legtobben nincs se angol, nemhogy meg magyar... Bizalmatlansagbol kizokkentett ez a kis krem, az arat kicsit sokallom.
Nem okozott irritaciot, de nagy szamottevo valtozasrol sem tudok beszamolni. Puha lett az arcom, adott neki egy kis fenyt, lehetett ra sminkelni, es ennyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

whitexswan

2017. január 2.

Nem használtam sokszor még, de nálam eddig nagyon bevált. Drága, ám elég belőle egy kevés a hidratáló krém fölé és az alapozó közé. Kellemes, egészséges színt ad a sápadt bőrömnek, a pirosító használatát számomra az új alapozómmal együtt feleslegessé tették. A hatalmas pórusaimat látványosan összehúzza, annyira, hogyha este lemosom a sminket, még másnap reggel is látni a különbséget. A pattanás utáni hegek is kisebbnek tűnnek tőle, a bőröm kb. harmad annyira látszik csúnyának vele, mint nélküle.

Az alapozómból fele annyi elég volt mellette, mint máskor és kb. negyedannyi idő alatt végeztem a felvitelével, olyan szépen kiegyenlítette a bőrömet. Puhít és lágyít is, valószínűleg sminkmentes napokon is fel fogom kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

madaras

2016. november 20.

Termékmintát kaptam belőle. Elhasználgattam,csodát nem kaptam tőle. Nekem csak valamennyire hidratálta a bőrömet,és ennyi. Az ára nagyon borsos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

kneva

2016. szeptember 11.

Ha önmagában használom, akkor egy picit javít a sápadtságon és egy leheletnyit egységesíti a bőrszínt. Nekem amúgy is kékes tónusú a bőröm, ez kiemeli a rózsaszínségét, és így jól áll. De ez a hatás nagyon enyhe, kialvatlanságon, fáradtságon nem sokat javít. Kipihent, hidratált, amúgy is szép bőrön javít egy picit. Tizen-huszonéveseknek, szép bőrre önmagában is jó lehet. Ha közvetlenül az Erborian BB-CC előtt használom, akkor könnyebb eloszlatni, jobb kenni. Azok színén nem változtat. Nekem a pórusok méretét nem csökkentette. Nem is mattít igazán. Hidratál, de ennyit más krém is tud. Nem egy rossz termék, de nem is egy must have darab. Lehet élni nélküle. Nem hiszem, h újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

ercsike76

2016. augusztus 18.

Egy full szilikon krém, mint egy primer ami kiegyenlítni az arcbőrt. Fullasztónak érzem. Ugyan pattanást nem okozott (mint a BB krémje) de nem szeretem ezt az érzést az arcomon. Mattít de csak ideig-óráig. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, t-Butyl Alcohol
Emolliensek: Cyclomethicone, Isononyl Isononanoate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Camellia Japonica Seed Oil, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Isohexadecane, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-80, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Xanthan Gum, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Xanthan Gum, PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, t-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Limonene, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.