Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. október 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű és tápláló krém, mely kiegyenlíti a problémás bőr vízjáztartását - csodásan matt arcszínt kölcsönöz, valamint csökkenti a pattanásokat és a foltokat.

gubaliba20021215

2014. október 26.

Hű ha valaki megfelelő hidratálót keres akkor ezt ajánlom figyelmébe. Nagyon sokáig tart a kiszerelés nekem már 2 éve megvan és még mindig van belőle egy kevés. Én éjszakára szoktam felkenni és másnapra tökéletesen leszárítja a pattanást. A pirosságot is csökkenti. Nagyon olcsó termék az árát teljesen megéri. Ez az én kedvenc arckrémem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

1999

2014. március 15.

Nekem puha lett tőle e bőröm, mattítani tényleg nem mattít, akármi van ráírva, de hidratálónak jó. Egy kicsit javított a bőrömön, de nem voltak túl nagy elvárásaim. Ár/érték arányban tökéletes krém. Ajánlom mindenkinek, de bőrradírozás után egy kicsit vigyázni kell vele, mert csíp, és bőrpírt okoz (legalább is nekem).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Mandula24

2014. március 5.

Én nem tudom, hogy ez a termék hidratál vagy csak begyullad tőle a bőröm, de ez valami katasztrófa. Bekentem vele a bőröm aztán másnapra lett 3 szép kis pattanásom ami majdnem 2 hétig meglátszódott az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

s_kitty

2014. január 29.

tonikjával együtt használom, nekem egyenlőre semmit nem változtatott de jó :)

up.: tévedtem, személetlen jó. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

tonikjával együtt használom, nekem egyenlőre semmit nem változtatott de jó :)

up.: tévedtem, személetlen jó. :D

Audi

2013. október 4.

nálam pont ellenkező hatást ért el, használata után másnap tiszta gyulladt az arcom : ( ráadásul mindenhova ragad , valahogy sosem jön le 100% osan .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

cicatapmancs

2013. szeptember 19.

Ajándékcsomagba kaptam, kifejezetten nem vettem volna meg ezt a krémet, mert csak néha-néha vannak pattanások az arcomon. Nagyon hamar beszívja a bőröm és puha lesz tőle. Mattító hatást én sem tapasztaltam, de egy hidratálótól nem is várom ezt. Kozmetikai kezelés után is használtam már és hamarabb eltűntek a piros foltok. Rosaceás a bőröm, így elég sok krémtől kipirosodok, de ettől szerencsére nem. Pattanásosabb nem lett tőle az arcom, mint ahogy mások írták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Rony

2013. szeptember 18.

Szeretem ezt a krémet. 645 Ft-ért vettem a Müllerben. Gondoltam, hogy mivel néha elég sok pattanásom előjön, mitesszerem pedig mindig van sajnos, ezért erre esett a választásom. Drága krémet semmiképpen sem akartam, mivel az a tapasztalatom, hogy azok sem tudnak többet...
Nos, olvastam, hogy sokan panaszoltátok, hogy nem mattít. De hát ez egy hidratáló krém...
Egyébként nem tudom, hogy hogyan, de valóban hidratálja az arcom, a sok alkohol miatt sem szárad ki a bőröm, ami az INCI elején van..
Mióta használom, láthatóan javult a bőröm állapota, aminek nagyon örülök. Ennyi pénzért kész főnyeremény, főleg, hogy 75 ml-s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Dytta

2013. augusztus 21.

Nekem az arclemosójával együtt használva jobban bevált a pattanásokra. Tetszik, hogy nem szárítja túl a bőrömet, sőt, puhít, ennek ellenére mattít is valamennyire (bár nálam inkább a délelőttre volt érvényes, délutánra/ este felé volt, hogy csillogott a bőröm). Viszont nálam a lemosóval használva óvatosan kell bánni, mert ha kicsit tovább mostan az arcom a lemosóval, kipirosodik az arcom a krém felkenése után (ezt viszont a lemosó számlájára írom). Összességében bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

abbey94

2013. július 24.

én 2 napja használom és a bőröm látványosan szebb lett tőle, sokkal tisztább és puhább is :) arról nem tudok nyilatkozni, hogy mit kezd a pattanásokkal talán majd 1-2hét múlva :) 800 Ftért vettem és szerintem csúcs szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

kitkat.0810

2013. június 10.

kíváncsiságból vettem meg, csak pár bőrhiba volt az arcomon, de ahogy elkezdtem ezt használni tele lett az fejem pattikkal :( pedig tényleg nem vagyok rá hajlamos, mac az orrom környékén, államnál szoktak megjelenni, erre a krém használata után az egész arcomon elszórtan megjelentek! Érzékeny bőrűek vigyázzanak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Glycyrrhetinic Acid, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Zinc PCA

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Színező anyag. (Zöld)